Монтаж електропроводки - важлива та відповідальна робота

Прокладання проводки – трудомісткий процес, який мають виконувати професіонали із високим кваліфікаційним рівнем. У сучасному житті людей усюди оточують електроприлади, периферійні пристрої, побутова техніка. Це стосується офісів, розважальних центрів, бутіків, адміністративних будівель. На таких об’єктах велика увага приділяється безпеці експлуатації електричних мереж. Клієнти звертаються до нас та замовляють монтаж електропроводки, ціна якого доступна. Ми чудово справляємося з роботою, оскільки майстри мають знання та досвід.

Монтаж електропроводки

Перед початком робіт фахівці вирушають на об’єкт та збирають про нього необхідну інформацію. Потім розробляється проєкт електропроводки. Це важливий документ, в якому є список необхідних матеріалів та електроустановок. Також у проєкті вказується схема укладання проводів та розміщення електрообладнання на об’єкті.

Монтаж електропроводки виконується на основі підготовленої документації. Під ним мається на увазі штроблення стін, укладання кабелів у коробах та у поглибленнях. Усі роботи проводяться з урахуванням норм безпеки. Тому клієнти ні про що не переймаються.

Прихована проводка

Фахівці компанії «Візіон Лайтінг Україна» вирішують будь-які завдання. До них відноситься прихована проводка. Це затребуване рішення, під яким мають на увазі укладання кабелю в борозни. Такий варіант проведення електрики має вагомі переваги. Це довговічність, пожежна безпека і непомітність. Останній аспект важливий у тому випадку, коли ніщо не порушує естетики комерційних або інфраструктурних об’єктів.

Відкрита проводка

Коли дроти прокладаються по поверхні стін, йдеться про відкриту проводку. При її облаштуванні кабелі поміщаються у спеціальні пластикові канали або металеву гофру. Вироби кріпляться до стіни за допомогою шурупів, кліпс, цвяхових скоб. Відкрите проведення облаштовується з урахуванням особливостей об’єкта. Майстри нашої компанії підбирають необхідні матеріали та виконують роботи «під ключ».

Заміна електропроводки

Якщо на об’єкті інженерні мережі застаріли та стали непридатними, проводяться демонтажні роботи. Електрокомунікації та обладнання, непридатні для подальшої експлуатації, усуваються. На наступному етапі об’єкт готується до проведення робіт із прокладання технічних каналів. Коли такі процеси завершено, розведення електропроводки. На даному етапі фахівці використовують свої знання та не забувають про норми безпеки. Тому заміна електропроводки здійснюється за всіма правилами. Це важливо, тому що безпека в офісі, супермаркеті, салоні краси ставиться на перше місце.

Якщо Вас цікавить заміна проводки, ціна не видасться високою. Одним із наших плюсів є розумна цінова політика. Тому клієнти користуються послугами фахівців та економлять кошти.

Розрахунок електропроводки

Розрахунок вартості електромонтажа виконується після ознайомлення з об’єктом. Фахівці роблять виміри та уточнюють основні моменти у замовника. Після цього розробляється кошторис. До неї входять необхідні матеріали, електрообладнання та наші послуги. Розрахунок електропроводки здійснюється грамотно та з урахуванням масштабу робіт, що будуть проводитись у супермаркеті, виставковому залі, бізнес-центрі. Клієнт оплачує суму у повному обсязі. Ми купуємо витратні матеріали та електроустаткування за вигідними цінами. Потім виконується монтаж проводки та перевіряється працездатність усієї мережі.