Україна - Київ FREEDOM HOUSE - Освітлення магазину меблів та декору ⭐Секрет гарного меблевого салону простий – меблі та багато гарного світла. Освітлення магазину FREEDOM HOUSE від компанії Vision Lighting.

FREEDOM HOUSE – це салони з новою концепцією. У них запропоновано увазі покупців великий вибір сучасних італійських та німецьких меблів для будинку. Освітлення шоу-руму меблів пріоритетне завдання. Без професійного торгового освітлення якість дизайну і матеріалів буде не настільки помітною і вражаючою. Наша компанія вирішила це завдання з максимальною вигодою для замовника.

Освітлення магазину меблів та декору основні принципи

  • Найчастіше шоу-руми меблів та декору мають великі торгові площі. Тому освітлення для магазину меблів насамперед має бути енергоефективним. Але не треба забувати про те, що система освітлення повинна бути гнучкою та мобільною у разі перестановок.
  • Освітленість торгового залу меблевого магазину має створювати затишну атмосферу та домашній комфорт. Оптимальне освітлення в магазині меблів не менше 250 люксів. Це добре впливає вирішуваність клієнтів зробити покупку. Якщо людині сподобався товар і йому комфортно у вас в магазині, то шанс утримання клієнта істотно збільшується, як і ймовірність того, що він купить це тут і зараз.
  • Довгий час вважалося, що для шоу-руму декору та інтер’єру досить рівномірного освітлення за допомогою розсіяного загального світла. Але продажі не стоять на місці, а конкуренція з кожним роком зростає, якісне акцентне освітлення стало незамінним для ритейлерів, що поважають себе. Завдяки точковим трековим світильникам можна виділити необхідні торгові зони та вітрини. Акцентне світло для магазину дозволяє виділити товар з кращого боку, підкреслити його переваги та приховати недоліки. При правильно підібраному світлі з кольором не менше 80 Ra, особливості товару, такі як фактура дерева або матеріал оббивки, будуть привертати більше уваги, ніж при звичайному світлі.
  • Особливість акцентного освітлення в тому, що крім ефектної презентації товару, Ви зможете маніпулювати клієнтським потоком і виділити необхідну зону в приміщенні. Якщо ця ділянка розташована в центрі торгового залу, то потік не зупинятиметься при вході і буде рівномірно розподілятися по залі.

Також професійне світло, доповнене побутовими освітлювальними приладами люкс-класу, допомагає створити в меблевому салоні особливу атмосферу, властиву елітним особнякам.

Проєкт освітлення від компанії Vision Lighting Ukraine

У цьому магазині ми використовували трековий LED прожектор PRIAGO TRL90 и TECHNIK TRL100.Одна з особливостей цих моделей у співвідношенні ціни та якості. Модель PRIAGO TRL90 споживає 18 W, при цьому видає вихідного світла більше 1300 lm. Комплектується такий світильник світлодіодним модулем COB LED EPISTAR, індекс кольору більш 75 Ra.

Трековий прожектор серії TECHNIK. Популярна модель акцентного світильника, алюмінієвий корпус, потужний потік світла на рівні 2850 lm, джерело світла американський чіп CREE, рівень кольору не нижче 82 Ra, гарантія 3 роки

У шоу-румі меблів та декору FREEDOM HOUSE ми врахували всі побажання клієнта та виконали якісне акцентне освітлення, продумане зонування об’єкта, та підкреслили всі переваги товарів.