Польша - Варшава Blanche - Освітлення для меблевого магазину ⭐ Освітлення в магазині меблів - один із факторів успіху у продажах. RB-architects розробила дизайн освітлення Blanche.

Овітлення в магазині меблів – один із найважливіших факторів успіху у продажах. Дизайнерська компанія RB-architects розробила дизайн освітлення на основі наших торгових світильників для одного із шоу-румів Blanche у Польщі. Для реалізації проєкту Blanche освітлення дизайнери використали такі моделі світильників:

Для чого потрібне професійне світло в меблевому шоу-румі?

Перше враження покупця про магазин відразу дає йому зрозуміти, чи купить він у вас щось чи ні. Вплинути на емоції покупця під час входу до магазину можна за допомогою правильно спроєктованого світла. Дуже тьмяне або надто яскраве, сліпуче освітлення може неабияк нашкодити іміджу бренду. Всі переваги товарів залишаться непомічені. Щоб уникнути таких проблем вам потрібно знати норми освітленості. Зробити світлотехнічний розрахунок, а краще звернутися до професіоналів, які вам допоможуть. Зараз, під час жорсткої конкуренції, просто підсвітити товар недостатньо, потрібно шукати нестандартні рішення, щоб залучати покупців оригінальною світловою концепцією без помилок та спотворень у світлі.

Освітлення меблевого магазину – мистецтво впливати на вибір покупців. Ефект якісного світла дуже відчутний, він підкреслює переваги меблів, змінює сприйняття кольору. Використовуючи джерела світла з високим індексом кольору та підсвічуючи меблі з правильного кута – унікальні функції, і фактура матеріалу меблів не залишаться без уваги.

Як використовувати освітлення у меблевому магазині?

Спрямоване світло допомагає керувати потоком відвідувачів у торговому залі, людям інтуїтивно зрозуміло де зупинитися і на що слід звернути увагу. Для підсвічування м’яких меблів найкраще підходить колірна температура 3000К. Тепле світло створить домашній затишок та відповідну атмосферу для прийняття рішень.

Ніщо так не привертає уваги, як акцентований промінь світла. Дослідження показали, що люди підсвідомо прямують до яскраво підсвічених товарів. Якщо використовувати трекові або поворотно-врізні світильники, то при перестановках вам потрібно буде лише поміняти напрямок променя, це дуже практично. Якщо говорити про трекову систему, то при необхідності світильники можна переміщати по всій довжині шинопроводу.