Правильне освітлення примірювальних

04.06.2018

Чому в примірювальній важливо використовувати тільки професійне освітлення для магазину?

Професійне освітлення для магазину – це не тренд, це необхідність. Бутіки витрачають великі гроші на залучення та утримання клієнтів. А коли покупець прийшов у магазин і вирішив щось приміряти, важливо не упустити його. Примірювальна в магазині не просто місце де можна переодягтися і подивитися на себе в дзеркало. Це місце де приймаються рішення. Завдання ритейлерів не просто надати дзеркало, а зробити так, щоб людині сподобалися одягнені речі. Враховуючи, що примірювальні у сучасних магазинах не дуже великі, єдиний спосіб вплинути на вибір людини – це професійне торгове освітлення. За допомогою світла можна надати речам кращого вигляду, але є ймовірність, що безліч тіней і світло поганої якості зіпсує перше враження.

На сьогодні, торгове освітлення має великий асортимент джерел світла. Вибираючи освітлення для примірювальних можна зробити чимало помилок. Наприклад, можна вибрати невдале розташування світильника. З-за дуже маленького простору примірювальної, а пульсуючий індекс і колір передачі стають вирішальним фактором при виборі світла. При неправильному виборі освітлення для магазинів вашу примірювальну можуть заповнювати багато зайвих тіней. Це спотворить обрис тіла покупця, через низький індекс кольору передачі речі будуть тьмяними. В той час як високий пульсуючий індекс буде тиснути на очі. Освітлювати роздягальні потрібно так:

  • зверху – світильники, що імітують вуличне освітлення (на вулиці світло падає зверху вниз),
  • з боків від дзеркала – м’яке світло, яке прибирає непотрібні та жорсткі тіні з одягу.

Освітлення примірювальних

Примірювальні освітлюють у спокійних, не драматичних сценаріях. Щоб максимально нейтрально передати стиль, крій, фасон та колір суконь, одягу.

Щоб уникнути цих неприємностей купуйте якісне освітлення для магазину та працюйте з професіоналами, які зроблять вам розрахунок освітленості.

Ще одна хитрість у примірювальній – це дзеркала. Дзеркало має бути виготовлене із кристально чистого скла, інакше у відображенні буде спотворення кольору. Також використовують дзеркала, які дають шкірі відтінок засмаги у відображенні. Досвідчені ритейлери знають, якщо трохи нахилити верх дзеркала, людина виглядатиме у відображенні стрункішою, а ноги довші.

Ми живемо в епоху цифрових технологій. У кімнатах для перевдягань важливо приділяти особливу увагу декору. Аджу просторих, світлих та оригінальних примірочних люди найчастіше роблять фото в одязі з магазину, щоб потім порівняти з іншими вбраннями. І часто ці фотографії потрапляють в соц. мережі, що стане хорошою рекламою для вашого магазину.

Ось кілька фотографій, зроблених журналісткою Амандою Плателл, які показують, як освітлення може впливати на дзеркальне відображення у примірочних:

Якщо ви купуєте торгове освітлення для магазину у компанії Vision Lighting, наші фахівці зроблять для Вас безкоштовний проєкт освітлення, щоб ваш товар виглядав у кращому світлі.