Освітлення ресторанів та кафе

Освітлення – важлива система, за допомогою якої у закладах громадського харчування створюється сприятлива атмосфера. Прийшовши до ресторану, людина хоче насолодитися смаком вишуканих страв та відпочити від роботи. Правильно облаштоване освітлення налаштовує відвідувача на потрібний лад та піднімає настрій. Клієнт розглядає меню, замовляє дорогі страви та хоче довше затриматись у ресторані. Це пов’язано зі збільшенням прибутку. Правильно підібрані світильники – збільшення прибутку вашого закладу.

Трекові світильники

Створення гостинної атмосфери в кафе – основне завдання, яке потребує пильної уваги. Для її вирішення створюється система освітлення, до якого входить трекове освітлення. Вони ідеально підходять для освітлення залів. Трекові системи складаються з шинопроводів та світильників. Шинопроводи бувають гнучкими, негнучкими та на спеціальних тросах. Тому відкриваються великі можливості для реалізації креативних ідей у ​​комерційному освітленні.

Трекові системи – функціональні джерела світла, що знаходять широке застосування у кафе та ресторанах. До їхніх головних переваг належить:

  • Економне споживання електроенергії – у світильниках використовуються світлодіоди;
  • Універсальність – на шинопроводі встановлюються світильники різних форм та розмірів;
  • Незвичайний зовнішній вигляд – трекові системи успішно вписуються в навколишнє оточення. Вони підходять для інтер’єрів, оформлених у стилях хай-тек та лофт.

Врізні світильники

Люди приходять до закладів громадського харчування, щоб зустрітися із друзями чи приємно провести час із другою половинкою. Тому вони повинні себе комфортно відчувати та отримувати задоволення від візиту до кафе, ресторану. Для здійснення такого завдання під час розробки освітлення використовуються врізні світильники. Особливість виробів у тому, що вони вбудовуються в стелю, стіну, меблі. Такі джерела світла не засліплюють відвідувачів. Вони рівномірно заповнюють навколишній простір та сприяють створенню затишної обстановки.

Накладні світильники

Якісне освітлення в ресторанах, кафе спонукає відвідувачів до замовлення страв і викликає бажання повернутися знову до закладу, що сподобався. Під ним мається на увазі локальне освітлення столиків, акцентне підсвічування декоративних елементів, освітлення барної стійки. У разі облаштування освітлення на комерційних об’єктах часто використовуються накладні світильники. Їх ще називають спотами.

Світлодіодні світильники, що монтуються безпосередньо на поверхню, мають підвищений індекс кольору. Завдяки великому вибору рефлекторів розширюється сфера застосування виробів. Це може бути облаштування загального та акцентного освітлення у залі ресторану. При використанні накладних LED-світильників правильно передаються кольори та фактури, не створюється дискомфорту та не порушується гармонія інтер’єру.

Підвісні світильники

Це ще один вид джерел світла, які використовуються при облаштуванні освітлювальних систем на комерційних об’єктах. Підвісні світильники одночасно виконують практичну та декоративну функцію.

  1. Вони використовуються для акцентного та загального освітлення залів. LED-світильники можуть кріпитися безпосередньо до стелі або шинопроводу. Передбачений електричний провід (підвіс), завдяки якому колба може розміщуватися на різній висоті від стелі.
  2. Підвісне спотове освітлення оформляються незвичайним чином. Тому вони органічно вписуються в обстановку та доповнюють її. При облаштуванні конкретного об’єкта можна вибрати найкращий варіант. Найбільш поширені чорні та білі підвісні світильники. Але можливе й інше рішення. Все залежить від особливостей інтер’єру.