Освітлення офісів та бізнес центрів

26.09.2017

Освітлення офісів та бізнес центрів

Дизайнерські інтер’єри – широке поняття, яке включає освітлення офісів та Бц, житлового простору, робочі кабінети і виставкові приміщення.

Відмінність дизайнерських інтер’єрів від звичайних у продуманій стилістиці простору та використання нестандартних оздоблювальних матеріалів та джерел освітлення.

Існує думка, що для хорошого інтер’єру достатньо покласти в ньому хорошу підлогу, поставити якісні двері, вікна та підібрати схему освітлення. Ми в компанії Візіон Лайтінг Україна згодні з цією думкою, найголовніше в інтер’єрі – освітлення.

На ринку є безліч декоративних світильників, функціональних світильників, дизайнерських ламп. Але для дизайнерської схеми освітлення замало використовувати просто дорогі дизайнерські світильники по 1000 у.о. Навіть дизайнерська люстра за 5000 у.о. може не зробити інтер’єр вишуканим. Але кілька акцентних прожекторів, пара підвісних світильників і кілька накладних даунлайтів загальною вартістю до 300 у.о. у руках дизайнера можуть значно змінити невиразний інтер’єр.

Освітлення стає дизайнерським, коли спосіб застосування та типи світильників створюють унікальну атмосферу інтер’єру та підкреслюють його функціональне призначення.

Освітлення торгово-розважальних центрів

Проєкт освітлення ТРЦ включає освітлення загальних зон, коридорів, холів, туалетів, підсобних приміщень, але не магазинів орендарів і фуд кортів.

Для ТРЦ діють стандартні правила освітлення громадських приміщень. Слід уникати засліплення відвідувачів, світла має бути багато для нормальної навігації по павільйонах, коридорах. Обов’язкове використання аварійних систем освітлення, освітлення систем навігації (таблички аварійних виходів, вбиралень тощо)

Схема освітлення ТРЦ може бути будь-якою, залежно від дизайну та спрямованості ТРЦ.

Але є одна важлива особливість при освітленні ТРЦ – не можна завищувати рівень освітленості у торгових галереях. Орендарям ТРЦ належить оформляти вітрини своїх магазинів та торгові зали, рівень освітленості яких повинен бути яскравішим за коридори ТРЦ. Рекомендований рівень середньої освітленості у торговій галереї до 300 Лк. У такому разі у орендарів ТРЦ не виникає проблем з висвітленням своїх торгових залів та вітрин.

Для освітлення в торгових галереях ТРЦ підходять карданні світильники та врізні даунлайти з широким кутом розсіювання світла. Освітлення офісів та Бц разом з нашими менеджерами компанії VisionLighting.