Освітлення HoReCa

Освітлення готелів, ресторанів та кафе – HoReCa

Індустрія готелів, ресторанів та кафе (HoReCa) потребує особливого підходу до оформлення інтер’єрів. Споживачі послуг HoReCa хочуть отримати сервіс високої якості та насолодитися атмосферою самих кафе чи готелів.

Ми не знаємо, як зробити першокласний сервіс у готелі чи кафе. Але ми знаємо, як наповнити інтер’єр світлом, щоб атмосфера приваблювала відвідувачів, а дизайн приміщень реалізував своє призначення.

Для освітлення готелів, ресторанів та кафе використовуються як декоративні джерела світла, так і багатофункціональні. Декоративні світильники виконують роль предметів інтер’єру, декору. Такі світильники привертають увагу і прикрашають приміщення, але вони мають особливість – низька якість світлового потоку. Декоративні світильники добре виглядають, але погано світять

Функціональне світло спрямоване виключно на вирішення задач освітлення. Зовнішній вигляд світильника нагадує швидше інструмент чи високоточний прилад, ніж елементи декору. Функціональні світильники виділяються серед інших джерел світла показниками світлового потоку. У таких світильниках розраховується кут розсіювання світла, крива сили світла, температура світла та перенесення кольорів.

Ми рекомендуємо поєднувати декоративне та функціональне світло при роботі над інтер’єрами об’єктів ХоРеКа.