Де використовуються лінійні світильники?

Світлодіодні лінійні світильники – сучасне обладнання, що використовується для освітлення комерційних об’єктів. Воно виготовляється з якісних матеріалів та комплектуючих. Світильники експлуатуються тривалий час та відрізняються універсальністю. З їх допомогою забезпечується локальне освітлення та декоративне підсвічування.

Лінійні світильники: сфера застосування

Лінійні світильники – пристрої, для яких характерна строгість геометричних форм та вишуканий дизайн. Це передове обладнання, яке широко використовується на різних об’єктах. Наприклад:

  • офісні приміщення;
  • супермаркети;
  • торгові зали;
  • бізнес-центри;
  • торговельно-розважальні центри.

Світильники лінійні виготовляються у кількох кольорах: сірий, чорний, білий. До оригінального варіанту відноситься колір анодованого алюмінію. Для облаштування комерційних об’єктів підходять усі варіанти. При організації освітлення беруться до уваги особливості навколишнього оточення. Виходячи з цього, вибираються світильники певного кольору. Таким чином, створюється гармонійний інтер’єр, в якому деталі поєднуються між собою.

Лінійний світлодіодний світильник: технічні характеристики

Лінійний світлодіодний світильник ідеально підходить для організації освітлення у супермаркеті, магазині, ТРЦ. Це обумовлюється тим, що таке обладнання має вагомі переваги:

  • універсальність – світильники оснащуються різними видами розсіювачів. Класичний варіант – стандартний розсіювач Опал. Для освітленя вітрин призначені розсіювачі Batwing. Їхня особливість у тому, що промені світла падають на дві сторони. Якщо потрібно направити світло в якийсь бік, використовуються моделі із розсіювачами Wallwash;
  • легкість монтажу – світильник лінійний підвішується на певній висоті. Для такої мети використається спеціальний трос;
  • економічність – забезпечується економія електроенергії. Для власників комерційних об’єктів є важливим показником, тому що грошові витрати на комунальні послуги скорочуються;
  • тривалий термін служби – підвісний лінійний світильник експлуатується довгий час. Термін служби перевищує 40 000 годин;
  • відсутність пульсуючого ефекту – це досягається завдяки використанню якісних комплектуючих. При встановленні лінійних світильників створюються хороші умови для роботи та відпочинку, тому у співробітників магазинів і відвідувачів не виникають дискомфортні відчуття.

Лінійні LED світильники: створення систем

Лінійні LED світильники успішно використовуються для створення функціональних систем освітлення. Для облаштування комерційних об’єктів призначаються моделі з різним рівнем потужності: 20, 34, 40 та 60 W. Вибір конкретного варіанту залежить від особливостей розробленого проєкту.

Для освітлення комерційних об’єктів створюються магістральні системи будь-якої конфігурації та необмеженої довжини. Під ними мається на увазі монтаж кількох світильників у єдину конструкцію. Це оптимальний варіант для облаштування освітлення у великих господарських магазинах, гіпермаркетах. Магістральні світильники органічно вписуються в інтер’єр та доповнюють його. Вони забезпечують рівномірне освітлення та сприяють створенню затишної обстановки.

Світлодіодні лінійні світильники – один із найкращих варіантів для освітлення супермаркетів, офісів та магазинів. З їхньою допомогою освітлюється весь навколишній простір або робиться акцент на окремих деталях. Все залежить від того, які завдання ставлять перед собою інженери та дизайнери!