Україна - Київ ttt - Освітлення для магазину смартфонів та аксесуарів ⭐ При освітленні магазину «Територія Твоєї Техніки» – важливим фактором при роботі з проєктом є вибір загального та акцентного освітлення.

Освітлення для магазину смартфонів та аксесуарів

Освітлення для магазину смартфонів та аксесуарів «Територія Твоєї Техніки» є великим офіційним дистриб’ютором в Україні таких телефонів та планшетів як Lenovo, Samsung, Sony, Huawei, Motorola та інші. З недавнього часу відкривають роздрібні магазини продажу, в яких можна отримати інтернет-замовлення та ознайомиться з основним асортиментом товарів.

Особливості освітлення для магазину техніки, телефонів чи гаджетів:

  • Небажано використовувати тепле жовте світло для підсвічування вітрин, прилавків та товарів. Таке світло псує враження від знайомства з технологічним електронним девайсом
  • Доцільно використовувати нейтральне біле світло або джерела світла з холодною температурою кольору від 4000К до 6000К. Таке освітлення створює динамічну та технологічну атмосферу, яка підходить для продажу електроніки, телефонів та інших гаджетів.
  • Необхідно використовувати освітлення з підвищеним індексом кольору CRI вище 80 Ra для підсвічування асортименту дорожче 200 у.о (5-6 тис.грн). При подібних технічних характеристиках виробники смартофонів намагаються виділитися матеріалами корпусів, оздоблення чи аксесуарів. Освітлення з підвищеним індексом кольору CRI дозволяє максимально точно передати фактуру, якість матеріалів, колір пропонованих телефонів та аксесуарів.

Важливим фактором під час роботи з проєктом освітлення для магазину техніки є вибір загального та акцентного освітлення.

Три варіанти використання акцентоного та загального освітлення:

  1. Використовувати лише загальне освітлення. Найпрограшний варіант, підходить тільки для викладення найбюджетнішого товару.
  2. Використовувати лише акцентне освітлення. Цікавий варіант, який створює драматичний ефект у атмосфері торгового залу. Така схема освітлення підійде для преміум сегмента та дизайнерського інтер’єру торгового залу.
  3. Комбіноване використання акцентного та загального освітлення. Найбільш виважений варіант висвітлення торгового залу. Підходить для всіх категорій товару та легко сприймається покупцями.

При освітленні цього магазину «Територія Твоєї Техніки» використовувався трековий прожектор TECHNIK TRL100

Ця модель зарекомендувала себе як потужний та надійний світлодіодний прожектор на шинопровід. Одна з її особливостей це форм фактор, TECHNIK TRL100 може бути у виконанні з коробкою для драйвера (яка кріпиться разом з адаптером до шинопроводу, треку) і без коли драйвер захований у корпус самого світильника-лампи.

TECHNIK TRL100 та TECHNIK TRL100ND (з драйвером всередині лампи) має гарне джерело світла COB CREE 1816, потужність світлового потоку на рівні 2850 lm, потужність 30 W, підвищений індекс кольору CRI не нижче 82 Ra, гарантія 3 роки і міцний алюмінієвий корпус з пластиковими елементами кріплення.

На фото представлений роздрібний магазин ТРЦ Лавіна