Проектування електропостачання Інженери нашої електромонтажної компанії розробляють проекти електропостачання офісу, магазину, торгово-розважального центру, бізнес-центру або будинку

Проєктування електропостачання

Електропроєкт – це перший крок до успішно працюючої електромережі, а головне – надійної та безпечної. Проєкт електропроводки розроблений до косметичного ремонту може заощадити ваші засоби та забезпечити якісний та надійний монтаж усієї електричної системи на об’єкті. Проєкт електропостачання є схемою всієї електричної мережі на основі планування об’єкта, починаючи трансформаторною підстанцією і закінчуючи кабельними трасами та розетками. Фахівці компанії Візіон Лайтінг Україна розробляючи проєкт електропроводки керуються виключно нормами безпеки та ГОСТами.

Проєкт електропостачання – це проєктування не тільки всієї системи електропередачі та точок доступу до електроживлення, а й освітлення. Електропроєкт мають розробляти досвідчені фахівці, адже від нього залежить обсяг та якість електромонтажних робіт, а також комфорт експлуатації електрики надалі.
Проєкт електрики у квартирі чи будинку

Проєкт електрики у квартирі чи будинку потрібно робити на початку капітального ремонту та добре продумати дизайн вашого приміщення та план розміщення меблів. Це допоможе уникнути ситуації, коли ті або інші розетки будуть просто закриті комодом або диваном. Роблячи проєкт енергопостачання, щоб правильно розподілити навантаження, потрібно враховувати потужності, які будуть залучені – побутова техніка, системи кондиціювання, система розумний будинок та інші електроприлади. Також якщо в будинку буде електроопалення, охоронна система або відеоспостереження, їх теж потрібно включити в проєкт електропостачання.Електропроект магазину та офісу

При розробці електропроєкту для магазину або офісу важливо враховувати кількість приладів, які будуть використовуватися при роботі. У магазині дуже багато джерел світла, а в офісі оргтехніки. Це потрібно враховувати спочатку, щоб правильно розподілити навантаження на електромережу і правильно вибрати розташування точок подачі електроживлення.


Проект електропостачання для промисловості

Розробити проєкт електропостачання заводу чи підприємства складніший процес, адже такий об’єкт споживає велику кількість електроенергії на постійній основі. У такому проєкті має враховуватись той факт, що потужність подачі струму має забезпечити безперебійну роботу промислового обладнання, а електропроводка безпечно витримуватиме таке навантаження. Додатково потрібно розробити аварійне подання електроенергії, щоб забезпечити безперебійну роботу підприємства.Проект електропостачання обов'язково повинен включати:

  • Перелік всієї апаратури та електроустановок, що використовується
  • Розрахунок струму, що подається
  • Розрахунок можливого падіння струму в лінії
  • Розрахунок навантаження на електричну мережу
  • Схема укладання кабелів
  • Схема розташування електрообладнання


Будь-який проєкт електричних мереж – проєкт електрики квартири, проєкт електрики будинку, проєкт електрики магазину, проєкт електрики офісу або проєкт електрики заводу повинен починатися з отримання технічних умов підключення об’єкта до електричної мережі. Ви можете отримати їх самостійно або скористатися послугами нашої компанії, ми з вашого імені зробимо це для вас.