Золотий вік – магазин ювелірних виробів.

Опис проєкту

Магазини Золотий вік зустрічаються у кожному торгово-розважальному центрі України. В ювелірному магазині застосовується мінімум два типи освітлення: верхнє та акцентне. Для кожного з них використовують певні види світильників.

Освітлення вітрин ювелірних виробів: яскравість та колір:

  • Яскравість світлового потоку та колірна температура – ​​два головні параметри у освітленні прилавків із коштовностями.
  • 1200-1600 Люкс – оптимальний рівень освітленості ювелірних вітрин. Кут світлового пучка – 120 °. Яскраве і одночасно розсіяне світло дає можливість покупцеві розглянути виріб у найдрібніших деталях. Причому світильники у вітрині розміщуються з тієї ж сторони, де й покупець.
  • Світлодіоди відрізняються відтінком світіння, що також використовується у висвітленні ювелірних салонів. Для підсвічування алмазів і срібла потрібне холодне світло на 6000-7000 К, а ось золото та жовтуваті камені «виграють» у теплому світлі до 3500 К.

Нюанси освітлення ювелірних виробів

Точність світлових відтінків, кольоровідтворювання та рівномірність світла – три основні особливості підсвічування ювелірних виробів:

  • Колірна температура дуже впливає на сприйняття різних металів. Так для золота більше підходять теплі тони, для срібла холодні, а платину краще підсвічувати м’яким нейтральним світлом;
  • Високий індекс кольору джерела світла виключає помилки сприйняття при виборі дорогоцінного каміння. Світильники з низьким коефіцієнтом передачі кольору можуть призвести до конфліктів покупців з обслуговуючим персоналом;
  • Рівномірність освітлення служить запорукою продажу всіх ювелірних виробів, що виставляються, і не призводить до зниження уваги покупця до недостатньо освітлених виробів або цілих експозицій.

Ми використовували для освітлення магазину Золотий Вік підвісні світильники на довгих тросах WIRE WSL60.

Підвісні світильники Wire WSL – підходять для акцентного освітлення товару. Серія WIRE складається із трьох підвісних світильників. WIRE WSL використовують для акцентного освітлення та заливного освітлення залежно від комплектації рефлекторами.

WIRE WSL70/12W монтується на стелю або на трек (шинопровід) за допомогою 1- і 3-фазних конекторів. Підвіс (шнур) дозволяє опустити світильник на потрібну висоту.

Золотий вік – магазин ювелірних виробів.. February 4, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники