BROCARD – Освітлення магазину косметики та парфумерії

БЦ Леонардо

Опис проєкту

Наша компанія реалізувала проект освітлення для одного з магазинів Brocard. Brocard це найбільша в Україні мережа парфумерно-косметичних бутиків, для освітлення свого магазину клієнт віддав перевагу трековим світильникам BAND. Цей прожектор чудово вписувався в дизайн магазину, а його світлотехнічні характеристики легко впоралися з поставленим завданням. Ми розповімо чому в рітейлі такі популярні трекові системи освітлення.

Трекова система освітлення:

Освітлення торгівлі є ключовим чинником при інтуїтивному виборі магазину споживачем. За допомогою світла можна встановити необхідну атмосферу, сфокусувати увагу покупців, підкреслити імідж бренду. Якщо проектування освітлення виконано якісно, ​​то ваш магазин буде помітний з далекого і краще залучатиме покупців. Вам вдасться довше утримувати покупців у магазині та стимулювати їх активність.
Основна комплектація всієї трекової системи – шинопровід, на ньому за допомогою адаптера кріпляться трекові прожектори. Електричні провідники, які встановлені в корпусі, передають електроживлення по всій довжині шинопроводу. Переваги такої системи у її практичності, освітлювальні прилади можуть закріплюватись у будь-якому місці системи, що особливо зручно при перестановках. Також є кілька варіантів кріплення трекової системи, можна закріпити прямо на стелі або підвісити на тросах, все залежить від стелі, на яку ви збираєтеся кріпити систему.

Переваги використання трекових світильників на шинопроводі:

  1. Мобільність – система дозволяє переміщувати світильники по всій її довжині.
  2. При проєктуванні схеми освітлення не виникне незручностей. Завдяки різноманітним сполучним елементам, трасу шинопроводу можна прокласти максимально вигідно для освітлення торгового залу.
  3. Трекові прожектори можна використовувати як для акцентного освітлення так і як основне світло. Наша компанія надає широкий вибір рефлекторів для регулювання світлового потоку.
  4. Ви можете вибрати колірну температуру світла для створення необхідної атмосфери.
  5. Ми використовуємо чіпи з підвищеною передачею кольору (CRI). З таким світлом ваші товари будуть виглядати яскраво і напевно зацікавлять покупців.
  6. Тривалість експлуатації трекових світильників досить велика (50 000 годин), ви навіть можете забути, коли купували їх.
  7. Також важливу роль відіграє енергозбереження, оскільки витрати на електроенергію в магазинах впливає на прибуток.

Освітлення для цього бутіка було виконано у драматичній манері. У торговому залі немає заливного, загального освітлення, а як основне джерело світла використовувалися трекові світильники BAND. Дивлячись на  фото, світло акцентоване на вітрини та торгове обладнання в центрі зали. Така схема освітлення надає статусності бутіку, товари добре виділені і виглядають дорожче.

BROCARD – Освітлення магазину косметики та парфумерії. February 1, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники