Betty Barclay – Освітлення для магазину одягу

ТРЦ Lavina

Опис проєкту

Освітлення для магазину – Betty Barclay

Наша компанія втілила у життя проєкт освітлення для магазину Betty Barclay. Це відомий німецький бренд, що випускає жіночий одяг, взуття, аксесуари та парфумерію. Замовник вважав за краще висвітлити приміщення лише трековими прожекторами, у такий спосіб вдалося створити драматичну атмосферу освітлення в магазині та підкреслити свій асортимент із кращого боку. Завдяки великій кількості джерел світла магазин виглядає яскраво і виділяється на тлі інших торгових приміщень. Висвітлювати магазин трековими прожекторами – дуже практичне рішення, тому що при перестановці торгового обладнання ви зможете керувати джерелами світла і спрямовувати їх в потрібну сторону. Освітлення, реалізоване на точкових врізних світильниках, з функціональної точки зору, не є настільки ефективним для подібних об’єктів.

Кожен тип світильника слід підбирати в залежності від дизайну магазину. Використання врізних, накладних або трекових світильників відрізняється своїми функціональними особливостями.

Трекові прожектори як основне джерело світла

Споти спочатку використовувалися в музеях та виставках для підсвічування експонатів. Зараз цю методику широко використовують у рітейлі. Трекові LED світильники встановлюються на трек, який називають шинопроводом. Шинопровід може бути, як 1-фазний так і 3-фазний. Вибираючи трек потрібно відштовхуватися від того яке буде навантаження на електромережу, яка потужність, що видається, вам потрібна і тд. Переваги трекової системи полягають у тому, що ви зможете встановити її у вигляді будь-якої геометричної форми та переміщати прожектори по всій площі системи. Ви можете встановити шинопровід максимально вигідно з погляду освітлення магазинів. Демонтаж і монтаж трекових LED прожекторів не складе особливих труднощів і може бути виконаний без участі спеціаліста, що дуже зручно якщо потрібно встановити більше світла, або навпаки зменшити його кількість.

Переваги трекових світильників:

  • Термін служби до 50000 годин
  • Світлять яскраво, споживають мало електроенергії
  • Випромінюють якісне світло, нешкідливе для людського ока
  • Стильний дизайн, вони чудово вписуються в такі стилі як: хай-тек, лофт або мінімалізм
  • Безпека
  • Комплектуються під будь-які ваші потреби

Освітлення для магазину Betty Barclay було виконано за допомогою трекових LED прожекторів BAND.

Фірмовий стиль у ритейлі залежить від багатьох факторів. Один з них – це гарне світло, яке як магніт притягує покупців. Щоб вашу вітрину було видно здалеку, використовуйте динамічне освітлення. Клієнти будуть проводити у вашому магазині набагато більше часу, завдяки налаштованій зоні освітлення та відмінному освітленню товарів. Конвертуйте відвідуваність у продажу. Освітлюючи примірювальні якісні джерела світла, тоді ваші клієнти будуть завжди задоволені покупкою. Пожвавлюйте простір у вашому магазині за допомогою світла.

Сонячне світло – це життя, а штучне – це життєва необхідність. У добре освітленому приміщенні приємніше знаходиться, предмети на світлі виглядають привабливішими, а освітлення в рітейлі – це ще й інструмент продажу. Адже правильно спроектоване освітлення робить продукцію привабливою, а головне викликає інтерес та бажання заволодіти нею.

Betty Barclay – Освітлення для магазину одягу. February 4, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники