БЦ ТОРОНТО — Освітлення для офісу

Киев

Опис проєкту

Ми розробили та реалізували проєкт освітлення для одного з офісів у БЦ ТОРОНТО. В інтер’єрі офісу використовувалися накладні, трекові та лінійні світильники Vision Lighting.

Яким має бути офісне освітлення?

Для продуктивної роботи без шкоди для здоров’я потрібне правильне освітлення. Багато хто не замислюється про те, що погане самопочуття та настрій пов’язане з неякісним освітленням в офісі. Часті проблеми в офісному освітленні: слабка освітленість, високий пульсуючий індекс та нестача природного освітлення. Яке освітлення має бути в офісі? Спробуємо розібрати це з прикладу офісу в БЦ ТОРОНТО.

Вимоги БНіП

БНіП – це будівельні норми та правила, в яких чітко описані всі вимоги до освітлення різних зон та приміщень. Освітленість вимірюється у люксах.

  • Рівень освітленості для робочого місця, конференц-залу або переговорної має бути не меншим за 500 люкс.
  • У зоні з оргтехнікою або коридором допустима освітленість від 300 люкс.
  • Якщо робота співробітника пов’язана зі створенням креслень, текстів або макетів, то освітленість робочого місця має бути в межах 600-750 люкс.

Як правильно зробити проєкт освітлення?

Для того, щоб освітлення в офісі можна було назвати якісним, необхідно використовувати два види освітлення:

  • Спрямоване освітлення над робочими зонами. Для цього підійдуть точкові світильники, трекові або лінійні.
  • Загальне освітлення. Врізні або накладні світильники рівномірно заповнять простір світлом.

Для продуктивної роботи без утоми очей така схема освітлення ідеальна. Важливо пам’ятати, що не повинно бути перепадів освітленості. Освітлення робочого місця та загальне освітлення не повинно мати великого перепаду яскравості або колірної температури – це викликає дискомфорт та виглядає негармонічно.

Оптимально заповнити простір світлом і створити правильну атмосферу в офісному інтер’єрі вам допоможуть професіонали компанії Візіон Лайтінг. За допомогою спеціальних програм наші фахівці зроблять точний розрахунок освітленості та нададуть вам 3D-візуалізацію освітлення проекту.

Колірна температура для освітлення офісу

Не слід забувати, що різна колірна температура дає різний ефект. Для робочого простору відмінно підійде нейтральний або холодний колір, а для зони відпочинку використовуйте джерела світла з теплою температурою.

Для освітлення офісу в БЦ Торонто використовувалися:

БЦ ТОРОНТО — Освітлення для офісу. February 1, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники