Bad boy – освітлення для магазину алкогольних напоїв.

Опис проєкту

Наша компанія розробила та реалізувала проект освітлення для магазину алкогольних напоїв “Bad Boy”. Дорогий і якісний алкоголь – це стиль. Тому освітлення магазину не тільки повино збільшувати продажі, але і обладнати цю річ.

Особливості освітлення для магазину алкоголю.

  • Винні вироби, а також ром і коньяк віддають перевагу жовтим тонам в освітленні.
  • Певний захист дає колір скла, який зберігає властивості продукту. Але варто уникати прямого впливу на пляшки ультрафіолету, що значно знижує якість проданих напоїв.
  • Найбільш продумана концепція освітлення – це та, яка враховує правило трьох шарів світла: основного «заповнювального» світла, зовнішнього світла, що окреслює геометрію простору, і акцентного світла, яке також може включати декоративні елементи.

При освітленні магазину Bad boy використовувався трековий прожектор SQT TRL166 та накладний прожектор TRACER TRL50
Трековий світильник SQT-TRL166/35W комплектується рефлектором з кутами світіння для акцентного освітлення у стилі лофт. Встановлюється на 3-фазний трек. Ми використали індивідуально виготовлені, на замовлення Дизайн-студією Hochu-rayu, трекові світильники SQT TRL166 для акцентного підсвічування стелажів.

Для загальної заливки світла було проведено модернізацію промислових світильників на світлодіодні з температурою світіння 3500К.

У проєкті були встановлені антивідблискові стільникові фільтри. Для позбавлення від відблисків на пластикових холдерах з інформацією про товар, а також для комфорту клієнтів під час ротації по залі.

М’яке світло реалізовано на менш потужних прожекторах TRACER TRL50 – для вітрини ексклюзивних напоїв та майбутньої зони фуд-корту. Накладний прожектор TRL50S/8W поєднує в собі мобільність трекового прожектора та простоту монтажу накладного світильника. Нахил прожектора щодо площини кріплення регулюється від 0 до 180, обертається навколо осі на 360.

TRACER-S TRL50S/8W застосовується в торговому освітленні для підсвічування інтер’єру та товарної викладки.

Індивідуальне проєктування та виробництво професійного освітлення у Києві.

Bad boy – освітлення для магазину алкогольних напоїв.. February 4, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники