Проєкт електропостачання

24.08.2018

Електропроектування – база, на підставі якої проводяться необхідні електромонтажні роботи. Таку послугу мають надавати кваліфіковані спеціалісти, тому що помилки при проєктуванні електричних мереж неприпустимі. У відділі компанії «Візіон Лайтінг Україна» працюють досвідчені інженери. Вони грамотно розробляють проктну документацію для облаштування різноманітних об’єктів. Це склади промислових підприємств, торговельно-розважальних комплексів, котеджів, квартир.

Проєкт електропостачання

Це важлива складова, від якої залежить якість реалізації робіт та безпека експлуатації обладнання. Проєкт електропостачання розробляється з урахуванням суворих норм. Це ключовий момент, на якому наші спеціалісти акцентують увагу. Вони ознайомлюються з конкретним об’єктом, з’ясовують побажання клієнта і після цього приступають до справи. Створення документації займає певний час. Необхідно ретельно продумати всі аспекти, щоб у майбутньому не виникали проблеми.

Проєкт з електрики створює висококваліфікований спеціаліст, який до дрібниць знає свою роботу. Він керується встановленими правилами. Після завершення роботи клієнт отримує комплект документів, які містять схеми електропостачання, пояснювальна записка, план розміщення освітлювальних приладів та прокладання кабельних трас. Ще у проєкті електропроводки є план, у якому зазначені місця розміщення електротехнічного устаткування. Під ним маються на увазі електричні щити, підстанції, розподільні пристрої.

Електропроєкт

Якщо Вас цікавить проєктування електропроводки, зателефонуйте нам. Ми розробимо електропроєкт, який відповідає всім вимогам. Наші інженери приїдуть на об’єкт та ознайомляться з його особливостями. Потім буде створено необхідну документацію, без якої неможливе якісне проведення електромонтажу. У ній вказується список обладнання та пристроїв, а також наводяться розрахунки струму та навантаження на електричну мережу.

Проєкт електрики будинку, квартири, ТРЦ та іншого об’єкта включає не тільки пояснювальну записку і набір креслень, що полегшують роботу монтажників. За наявності кошторису клієнт отримує чітку картину про майбутні витрати. Вартість реалізації проєкту залежить від кількох факторів. Це обсяг передбачуваних робіт, складність, площа приміщення.

Проєктування електрики

Проєктування електромереж починається з розрахунку навантажень. Під цим передбачається розрахунок сумарної потужності обладнання, яке буде розміщено на об’єкті. Після цього підбирається перетин та марка кабелів. На наступному етапі створюються необхідні креслення. В них вказуються плани з маршрутами прокладання проводів, з точками розташування вимикачів і розеток, зі схемами розміщення світильників.

Проєктування електрики – наша безпосередня спеціалізація. За час роботи ми розробили документацію для різних об’єктів. Це магазини, бізнес-центри, офіси, ресторани. Також ми розробляємо проєкти електрики. У кожному разі інженери приділяють увагу всім моментам. Вони працюють якісно, ​​грамотно та з усією відповідальністю. Тому після завершення електромонтажу не виникають небажані ситуації та перебої із подачею електрики. Це найбільш актуально для приватних та промислових об’єктів, на яких відсутність електрики негативно позначається на розвитку бізнесу.