Освітлення магазинів

26.09.2017

Освітлення магазинів

Освітлення магазинів відрізняється від освітлення квартир та офісів. Призначення освітлення буває функціональним та декоративним. У магазинах використовуються функціональні джерела світла. Саме вони створюють атмосферу, акцентують увагу на товарі та зонують приміщення. Декоративне освітлення теж може застосовуватися, але тільки як дизайнерський елемент, щоб підкреслити стилістику інтер’єру.

Відмінність функціонального світла від декоративного полягає в характеристиках світлового потоку, його інтенсивності, колірній температурі, вугіллі розсіювання світла, кольоропередачі та експлуатаційних характеристиках. Компанія Візіон Лайтінг Україна спеціалізується на освітленні магазинів функціональними, спеціалізованими джерелами світла.

Приступаючи до освітлення магазину, треба мати на увазі, що різні зони вимагають різного підходу до освітлення. Для спрощення завдання розбийте магазин на функціональні зони і працюйте окремо з кожною з них – вітрина, торговий зал, примірювальні, касова зона, прикасова зона.

Якісне LED світло дозволяє досягти коректної кольоропередачі. Економічне в експлуатації і має довгий термін служби, на відміну від МГЛ (металологогенових) світильників. Компанія Візіон Лайтінг Україна освітлює магазини лише LED світлом. Також може переобладнати (реконструювати) старі МГЛ світильники на LED компонентах.