Україна - Київ Anabel Arto - Освітлення магазину спідньої білизни ⭐Розрахували освітлення магазину Anabel Arto, враховується: специфіка ремонту, вітрин, балансу акцентного та заливного освітлення.

Освітлення магазину спідньої білизни – Anabel Arto

Фірмові бутики спідньої білизни Anabel Arto зустрічаються в торгово-розважальних центрах по всій Україні. Ми тісно співпрацюємо та разом працювали над освітленням десятків магазинів спідньої білизни.

Проєкт освітлення магазину починається з опрацювання плану приміщення. Дизайнери розставляють торгове обладнання, згідно з правилами мерчандайзингу. Роблять візуалізацію всього магазину з урахуванням касових, прикасових зон та викладення всього асортименту. Потім план передається до нас у роботу і ми робимо розрахунок освітлення. Він враховує специфіку ремонту, вітрин, балансу необхідного акцентного та заливного освітлення.
З магазинами Anabel Arto працювати завжди насолоду – вони цінують своїх клієнтів, стежать за якістю товару, сервісом та атмосферою в магазині. Хлопці розбираються як світла і знають йому ціну практично. Ми вже розробили спеціальний набір освітлювального обладнання для типового магазину спідньої білизни:
  • 15-20 метрів 1-фазної шини (шинопровід)
  • 25-30 трекових LED прожекторів на шинопровід
Anabel Arto віддають перевагу моделі PRIAGO TRL90 для акцентного освітлення вітрин, прилавків та заливного світла в магазині. При перестановці торгового обладнання легко поміняти схему освітлення просто пересуваючи трекові прожектори шинопроводом.
Модель PRIAGO TRL90 відноситься до трекових LED прожекторів середньої потужності (18 Ватт), комплектується джерелом світла EPISTAR, видає не менше 1350 люмен і відрізняється недорогою ціною. Клієнти обрали модель в білому кольорі, з кутом променя в 40 градусів і в нейтральній колірній температурі 4000 К.
На фотографіях представлений магазин у м.Київ, ТРЦ Lavina, який відкрився на початку 2017 року.