Україна - Київ OrangeClub - Освітлення магазину одягу ⭐ Освітлення OrangeClub повинен враховуввати роботу з молодіжною аудиторією. Краще використовувати нейтральне біле світло або холодне світло.

Освітлення магазину одягу OrangeClub

OrangeClub Outlet – мережа мультибрендових магазинів доступного одягу для всієї родини та молодіжної аудиторії. Проєкт освітлення має враховувати особливості роботи із цією цільовою аудиторією.

У такому форматі магазинів краще використовувати нейтральне біле світло або світло холодної колірної температури від 4000 К до 5000 К. Таке освітлення асоціюється зі спортивним, молодіжним стилем і підкреслить динамічну атмосферу магазину. Важливо використовувати не тільки загальне світло в торговому залі, але й акцентне освітлення, яке виділить певні групи товарів. Для магазину молодіжного одягу освітленість має становити від 500 lm до 2500 lm.

При роботі з Orange Club ми зробили акцент на трекові прожектори (світильники на шинопроводі). Це рішення дозволяє акцентно виділити товари та гнучко підлаштовуватись при зміні розміщення торговельного обладнання. До того ж, велика кількість трекових LED прожекторів може бути використана як основне освітлення торгового залу.

У цьому магазині ми використовували трековий LED прожектор PRIAGO TRL90

Одна з особливостей цієї моделі у співвідношенні ціни та якості. Модель PRIGAGO TRL90 споживає 18 W, при цьому видає вихідного світла більше 1300 lm. Комплектується такий світильник світлодіодним модулем COB LED EPISTAR, індекс кольору більш 70 Ra.

На фоторгафіях представлений магазин в ТРЦ Район, Киев