NEW! Серія лінійних світильників LINK Линейные светильники LINK – это новая разработка нашей компании. Данная линейка LED светильников предназначена для освещения бизнес центров и супермаркетов.

Лінійні світильники LINK – це нова технологія нашої компанії. Дана лінійка LED світильників призначена для освітлення офісів, бізнес-центрів, супермаркетів і магазинів. Усі світильники виготовлені з ультрасучасних матеріалів та комплектуючих, що підтверджується гарантією в 5 років.

Лінійний світлодіодний світильник – застосування та переваги:

Варіантів застосування світлодіодних лінійних світильників безліч, але ми перерахуємо основні:

  • Освітлення індивідуальних робочих місць в офісних приміщеннях.
  • Освітлення прилавків та вітрин у супермаркетах.
  • Освітлення звичайних вітрин та місць з товарами великих розмірів.
  • Освітлення приміщень та торгових площ у комбінації з іншими типами світильників.
  • Коридори, проходи, шляхи для евакуації у громадських приміщеннях.

У порівнянні з точковими та заливними джерелами світла, лінійні світильники LINK мають ряд переваг завдяки своїм конструктивним особливостям:

  • З’єднуючи світильники між собою, можна монтувати магістраль необхідної довжини, що дозволяє суттєво економити на монтажних роботах.
  • Різноманітність потужності та світлового потоку дозволяє створювати індивідуальні зони освітлення з бажаною якістю освітлення.
  • Можливість накладного, врізного та підвісного типів монтажу дозволяє встановлювати лінійний світлодіодний світильник на стелі будь-якої висоти.
  • Гарантія 5 років та ресурс роботи до 50 000 годин.
  • Різні види оптичних систем дозволяють використовувати світильники на різних об’єктах з різними цілями, що переслідуються.

Лінійні світильники LINK та їх особливості:

Лінійні LED світильники LINK можуть поставлятися стандартними та не стандартними розмірами, стандартні розміри 1.2, 1.5 та 1.7 метра. Конструкція наших освітлювальних приладів дозволяє монтувати їх у магістраль необхідної довжини для освітлення великих площ. А нові технології та сучасний дизайн світильників підійдуть будь-якому дизайнеру інтер’єру.

Світильники LINK ідеально підходять для освітлення офісних робочих місць, адже вони комплектуються світлорозсіювачем UGR<19. Чим нижчий показник дискомфорту від сліпучих променів, тим безпечнішими і продуктивнішими люди можуть працювати при такому освітленні.

Також ми представляємо НОВИНКУ на ринку оптичної системи Wallwash та Batwing.

Оптика Wallwash призначена для освітлення полиць, стендів або підсвічування стін.

wallwash
batwing

Оптика Batwing розроблена для освітлення торгових рядів у супермаркетах. Промені падають на всі боки, що дозволяє акцентовано освітлювати стелажі з товаром по обидва боки від джерела світла..