Україна - Київ Київстар - Освітлення центру обслуговування абонентів ⭐ Освітлення гаджетів та електроніки Київстар вигідно виглядають у нейтральному білому світлі, що підкреслює технологічність і новизну.

Освітлення центру обслуговування клієнтів

Кожен другий мешканець України є клієнтом мобільного оператора Київстар та регулярно буває у центрах обслуговування абонентів. Ми є партнерами цієї компанії та беремо участь у освітлені нових магазинів та сервісних центрів.

Ви вже бачили як працюють наші трекові прожектори, якщо проживаєте у Києві, Одесі, Дніпрі чи Харкові та буваєте у нових київстарівських центрах обслуговування.

При проєктуванні освітлення магазину гаджетів та сервісного центру Київстар є свої особливості

Гаджети та електроніка вигідно виглядають у нейтральному білому світлі, що підкреслює їхню технологічність і новизну. Необхідно зробити комфортне загальне освітлення залу та направити акцентне світло на вітрини, прилавки та товари, уникаючи ефекту засліплення. Для приміщень з великою прохідністю важливо створити атмосферу за якої:

  • відсутня скупчення людей при вході або в гарячих зонах
  • виникає ефект денного світла, що стимулює до активних дій
  • покупці рівномірно розподіляються по всьому периметру магазину
  • покупцям інтуїтивно зрозуміло куди попрямувати після/для здійснення вибору (до касової зони, менеджеру, вітрині)

Разом зі спеціалістами Київстару ми визначаємо, скільки освітлювальних приладів і з якими фотометричними характеристиками буде потрібно для роботи над новим приміщенням. Київстару важливо витримувати високу якість сервісу та пропонованих продуктів, тому ми часто використовуємо трековий LED прожектор TurnL TRL93 в комплекті з 1-но фазною шиною (треком).

Чому саме трековий світильник TurnL TRL93 вибирають для освітлення  таких магазинів?

  1. Цей прожектор має потужність 30 W, видає більше 2800 lm і його можна використовувати в приміщеннях з висотою стелі 4 метри і вище.
  2. В нього гарантійний термін експлуатації 3 роки, ресурс роботи більше 50 000 годин і міцний алюмінієвий корпус з хорошим тепловідведенням.
  3. Він має підвищений індекс кольоропередачі не менше 82 Ra (max 95 Ra), завдяки оригінальному джерелу світла CREE CXA і може комплектуватися рефлекторами з різними кутами променя світла.