Як проводиться монтаж електрощита?

27.08.2018

Електрощит – пристрій, що використовується для прийому та подальшого розподілу електричної енергії. Також воно забезпечує захист інженерних мереж від коротких замикань та перевантажень. Електрощит призначений для облаштування силових та освітлювальних установок на комерційних, адміністративних, громадських об’єктах. Це металевий або пластиковий бокс, доповнений дверцятами. Усередині нього міститься необхідне обладнання. До нього відноситься комутаційна та захисна апаратура. У кожному разі, розробляється проєкт. На його підставі виконуються монтажні роботи. Встановлення електрощита, ціна якого є доступною, проводиться відповідно до стандартів. Тому забезпечується абсолютна безпека.

Монтаж електрощита

Це відповідальне завдання, яке майстри компанії «Візіон Лайтінг Україна» виконують на професійному рівні. Залежно від особливостей об’єкта встановлюються різні види пристроїв. Це може бути основний розподільний щит. З його допомогою розподіляється електрична енергія по всій будівлі або лише певної частини. У розподільчому щиті встановлюється протиаварійна автоматика та пристрої, що забезпечують облік електроенергії.

До окремого різновиду виробів належить ПРУ. Це комплекс, що складається із електротехнічних конструкцій. Монтаж електрощита виконується у побутових та громадських будинках. Пристрій встановлюється на введенні лінії живлення. Усередині нього можуть бути запобіжники, рубильники, вимикачі аварійного освітлення.

Складання електрощита

На стадії проєктування фахівці нашої компанії вирішують усі питання, що стосуються облаштування системи електропостачання об’єкту. Складання щита здійснюється зі знанням справи. Вона виконується за типовими чи індивідуальними схемами. Різновид пристрою вибирається з урахуванням умов експлуатації, типу електропроводки, кількості автоматів. Монтаж електрощита, ціна якого є прийнятною, виконується на підставі жорстких вимог. Головною умовою є забезпечення безперешкодного доступу до пристрою у разі виникнення форс-мажорної ситуації.

У багатьох випадках на об’єктах встановлюються готові модульні корпуси. Їхні розміри невеликі. У таких модульних корпусах розміщується DIN-рейка та необхідна апаратура. Для встановлення габаритного обладнання використовують щити з монтажною панеллю. Це навісні шафи, виготовлені зі сталі та покриті атмосферостійкою порошковою фарбою. Вони надійно захищені від корозії та негативних зовнішніх факторів.

Установка електрощита

При співпраці з нами, клієнтів все влаштовує. При необхідності ми виконуємо демонтаж електрощита. Це потрібна послуга, що надається у разі проведення капітального ремонту на об’єкті. Заміна електрощита виконується максимально якісно. Спершу проводяться підготовчі роботи. Потім майстри приступають до збирання комплектного пристрою.

Монтаж електрощитової виконується з урахуванням суворих правил. Помилки тут неприпустимі. Фахівці компанії «Візіон Лайтінг Україна» це чудово розуміють. Тому встановлення електрощита здійснюється на належному рівні. Спочатку монтуються кріпильні елементи, а потім виконуються електричні з’єднання виходячи з схеми. На останньому етапі перевіряється правильність підключення всіх пристроїв та проводяться необхідні випробування, передбачені встановленими нормативами. Після завершення пусконалагоджувальних робіт об’єкт здається замовнику.