Навіщо призначені накладні світильники?

Якісне освітлення торгових площ – менеджер з продажу, який продає продукцію без слів. Чому? Зараз пояснимо. Головним завданням торгівлі є успішне ведення бізнесу. Для цього потрібно уявити товар так, щоб відвідувач магазину захотів його придбати. Це можна зробити за допомогою накладних світильників. Такі освітлювальні прилади широко використовуються для створення сприятливої обстановки у залі та для підсвічування продукції. Вони не засліплюють покупців та не погіршують зір.

Накладні світильники

При облаштуванні освітлення для магазину використовуються світильники накладні з LED-чіпами. Вони передбача.nm можливість зміни рівня нахилу приладу. Це позитивний аспект, завдяки якому створюється акцентне висвітлення. Під ним мається на увазі фокусування світла на певному об’єкті. Наприклад, на випічці, кондитерських виробах, одязі на манекенах, дорогих ювелірних виробах.

Точкові накладні світильники спеціально розробляються для освітлення комерційних об’єктів. Вони гармонійно доповнюють будь-який інтер’єр. Для освітлювальних приладів характерний низький показник пульсації та температура світла, що підходить людям. Це ключові параметри, від яких залежить тривалість перебування покупців у виставковому залі, гіпермаркеті, магазині одягу. Відвідувачі неквапом походжають торговими рядами, ознайомлюються з асортиментом і роблять покупки.

Лід-світильники накладні

Світильники для магазину підбираються з урахуванням двох критеріїв. Це ефективність та економне споживання енергії. Лід-світильники накладні повністю відповідають таким вимогам. До їх переваг належить:

  • низьке енергоспоживання;
  • яскравість;
  • строгий дизайн;
  • великий термін служби;
  • екологічна безпека;

Накладні лед-світильники забезпечують освітлення величезних торгових площ. Їхня вартість прийнятна, а експлуатаційні показники досить високі. Тому освітлювальні прилади повсюдно використовуються для облаштування систем освітлення. Вони встановлюються на різних об’єктах: шоу-руми, торговельно-розважальні центри, меблеві салони, ювелірні магазини, бутіки спідньої білизни.

Накладні точкові світильники

Торговое освітлення – потужний інструмент візуального мерчандайзингу. Воно реалізується щоб покупці хотіли купити товари. Для цього підсвічуються прилавки, вітрини, полиці із продукцією. Яскраве світло прямує безпосередньо на товари. А от навколишній простір висвітлюється однаково.

Накладні точкові світильники – сучасні освітлювальні прилади, що виконують важливі функції. Наприклад, у бутіку вони підкреслюють насиченість кольорів одягу на манекенах, представляють продукцію у вигідному світлі та показують її відмінні риси. Освітлювальні прилади підходять для облаштування інтер’єрів у стилі хай-тек, мінімалізм, класика. Вони можуть мати круглу або квадратну форму корпусу. Світильники забарвлюються в колір, який подобається клієнту і підходить до навколишнього оточення. Це визначається етапи розробки проєктної документації.

Світлодіодні стельові накладні використовуються для акцентного або загального освітлення. Такий параметр залежить від того, яким укомплектовані рефлектором вироби. При грамотному облаштуванні комерційного об’єкта враховуються важливі чинники. Тому після завершення робіт у торговому залі, у галереї, у магазині взуття створюється обстановка, що сприяє підвищенню продажів.