Освітлення для магазинів одягу

Бізнес розвивається успішно в одному випадку: коли враховано всі фактори, що впливають на активність покупців. До них належить і освітлення. Тому при облаштуванні магазинів одягу та модних бутіків використовуються сучасні освітлювальні пристрої та креативні ідеї.

Світильники для магазина

Навіщо потрібне гарне освітлення? Відповідь на таке запитання знають усі власники комерційних об’єктів. Світильники для магазину використовуються для вирішення кількох завдань:

  • створення затишної обстановки;
  • освітлення вітрини магазину та торгового залу;
  • привернення уваги клієнтів;
  • підкреслення переваг товару.

Освітлення для магазинів одягу підбирають спеціалісти. Вони розуміються на такій сфері діяльності та створюють грамотні проєкти. Найчастіше використовуються світлодіодні світильники. Це найкраще рішення, завдяки якому продажі збільшуються щонайменше на 15%!

Прожектори для магазина

Для освітлення торгових залів ідеально підходять трекові прожектори. Це освітлювальні прилади універсального призначення. Вони застосовуються для освітлення навколишнього простору та виділення світлом різних об’єктів. Прожектори для магазину відрізняються високою потужністю та мінімальним енергоспоживанням. Їх характерна підвищена кольоропередача і надійність. При використанні таких джерел світла максимально ефективно показується асортимент одягу та створюється комфортна обстановка для покупців. Тому прожектори знаходять широке застосування при облаштуванні бутіків та магазинів, розміщених у ТЦ.

Лінійні світильники

Це сучасні освітлювальні прилади, у тому числі створюються магістральні системи освітлення. Вони підвішуються до стелі на певній висоті. Лінійні світильники, встановлені в магазині одягу, наголошують на важливих деталях і сприяють створенню затишної обстановки. Вони поступово розподіляють світло і є економічними джерелами світла. Світлодіодні світильники стильно виглядають та гармонійно вписуються в інтер’єр магазину одягу та бутіка. На вибір надається велика кількість моделей різного кольору. Тому підбираються світильники, які найбільше підходять для створення освітлювальної системи.

Врізні світильники для магазину

Це ще один можливий варіант. Врізні світильники для магазину виготовляються за передовими технологіями. Вони відрізняються компактними розмірами і мають хороші фотометричні характеристики. Світильники врізного типу використовуються для загального та акцентного освітлення. Вони укомплектовуються поворотними рамками. Це величезна перевага, завдяки якій вироби розгортаються навколо осі. При облаштуванні освітлювальних систем використовуються моделі, що складаються з одного або декількох модулів (2-3). При розробці проєкту визначається оптимальне рішення.

Накладні світильники для магазина

При створенні системи освітлення у модних бутіках повсюдно використовуються накладні світлодіодні світильники. Для них характерний високий індекс передачі кольору, тривалий термін служби і продуманий дизайн. Накладні світильники для магазину фарбуються у різні кольори. Тому в бутіках встановлюються освітлювальні прилади, що вписуються в інтер’єр. Вони виконують різні завдання. Наприклад, виділення декоративних елементів у магазині одягу, підсвічування вітрини, освітлення навколишнього простору. Інженери розробляють концепцію, а майстри встановлюють світильники відповідно до проєкту. Такий підхід до роботи дає хороші результати, тому що в магазинах одягу створюється обстановка, що сприяє покупкам!

Освітлення для магазинів одягу. February 2, 2022. Vision Lighting Ukraine