Як обрати підвісні LED світильники для дому та офісу?

Які бувають підвісні світильники?

Світлодіодні побутові лампи порівняно нещодавно увійшли до повсякденного побуту. Незважаючи на те, що вже майже 100 років світлодіоди застосовувалися в електротехніці, їх не використовували в побуті. Буквально років 20-30 тому світлодіодне освітлення було великою рідкістю і дивиною, сьогодні ж підвісні LED світильники використовуються повсюдно. Великі та маленькі, класичні та екстравагантні дизайнерські, прості та складні конструкції з плафонами, а також на «ніжках», підвішені на шнурах (і так далі) – усі вони роблять наш світ світлішим.

LED світильники підвісного типу зараз – “писк” світломоди. Світильники цієї лінійки вдало акумулюються в будь-якому інтер’єрі завдяки різноманітності форм, розмірів, матеріалів і дизайну. Вибирають ці освітлювальні прилади з багатьох причин. Ось основні:

 1. Декоративна доречність
 2. Функціональність
 3. Якість освітлення

Декоративна доречність

З декоративною доречністю все відносно просто – прилад підбирається під дизайн та особливості приміщення. Слід врахувати естетичну складову (щоб гармонійно вписувався в інтер’єр, був на ваш смак), а також – параметри та специфіку самого приміщення.

Наприклад, у кімнаті з низькими стелями світильник логічно розміщувати відразу під стелею. Однак, припустимо, в обідній залі низько опущена над столом лампа на довгому шнурі буде дуже личить. А у великому офісі чи магазині одиничний прилад взагалі недоречний. Такого роду приміщень більшою мірою відповідає багатолампова конструкція.

Підвісні LED світильники – функціонал та якість

З другим та третім пунктом нашого списку дещо складніше визначитись. Функціонал і якість, а також колір освітлення безпосередньо пов’язані з конструктивними особливостями приладу.

 • У приміщення з підвищеною вологістю, в басейн або ванну кімнату, наприклад, слід вибирати відповідні прилади – котрі витримують цю саму вологість
 • У сауну, лазню або інше приміщення з підвищеними температурами слід вибрати світильник із термальною стійкістю
 • На кухню або майстерню світильник вибирається такий, який можна буде легко очищати, оскільки забруднюватися він буде сильніше
 • У дитячу кімнату світильник вибирають «витривалий», бажано – протиударний, тому що йому належить витримати багато чого.
 • Для відкритої веранди або вуличного освітлення підбирається модель, що витримує перепади температур та вологість.
 • Вибираючи підвісні світильники для магазину, навчального центру, підвісні світильники для офісу варто підібрати відповідний кольоротип, що не дратує зір

Габарити освітлювальних приладів та їх потужність мають відповідати розмірам приміщень. Так, наприклад, великий за потужністю та освітлювальними характеристиками прилад у невеликому приміщенні – поганий варіант. У таких умовах люди, тварини і навіть рослини «чахнуть» і погано почуватимуться. Також поганий і протилежний варіант – коли встановлюється світильник, недостатній за потужністю для цієї квадратури. При слабкому освітленні, у напівтемряві очі швидко втомлюються і працездатність людини знижується.

І це ще далеко не всі нюанси щодо вибору відповідної моделі! Тому, збираючись купити підвісні світильники вперше, краще зверніться за порадою фахівця – надто вже великі відмінності між ними та багатозначні нюанси характеристик. Загальний знаменник LED ламп лише один – справна та довговічна робота.

Широта можливостей використання LED освітлювальних приладів

Сучасні LED лампи легко зустріти на вулицях міст та селищ – у вітринах, вуличних ліхтарях, рекламних щитах, фарах машин тощо. Їх застосовують для освітлення офісів, торгових площ, теплиць та заводів, навчальних центрів, фабрик, а у житловому фонді – для освітлення звичайних квартир та будинків. На сьогоднішній день немає таких сфер, де було б недоречним освітлення LED Vision Lighting.

Залежно від конструкційних та функціональних особливостей LED лампи впишуться у домашній, офісний інтер’єр та підійдуть для використання у ритейлі. В офісах найчастіше використовують класичні моделі нейтральних тонів. Для дому підбирають найцікавіші варіанти з дизайнерським декором.

Для великих торгових площ та розважальних центрів підійдуть великі багатобарвні багатолампові конструкції з кількома режимами роботи. А для використання у сільськогосподарській сфері при підборі освітлювальних приладів головними будуть не барвистість та екстравагантність, а технічні особливості.

Переваги підвісних світильників

Світлодіодні лампи – чудова альтернатива лампам розжарювання! Підвісні світильники для магазину, школи, будинку, а також підвісні світильники для офісу забезпечують рівномірне та якісне освітлення. Воно не дратує очі, не деренчить, не розжарюється, не продукує ультрафіолет, покращує працездатність та зберігає ваші гроші.

Секрет популярності підвісних LED світильників дуже простий:

 1. Довговічність. Лід світильник пропрацює у 20 (!) разів довше, ніж звичайна лампа.
 2. Екологічність. Підвісні LED світильники не завдають шкоди довкіллю ні в процесі використання, ні після закінчення терміну служби. Утилізація цих пристроїв може проходити звичайним способом.
 3. Безпека. LED лампи не вибухають, не випускають отруйний газ і абсолютно безпечні в усіх інших відносинах.
 4. Високі показники економічності використання.

Головна перевага LED лампи – при великому рівні освітленості використовується значно менше електроенергії. Якщо порахувати, скільки коштуватиме освітлення приміщень LED лампами в порівнянні зі звичайною лампою розжарювання, або навіть з економними, ви будете вражені.

 • LED – лампа розжарювання – економічніша приблизно в 12 разів
 • LED – економка – економічніша у 2-3 рази

Освітлення Vision Lighting – чудова альтернатива застарілим освітлювальним приладам!

Як обрати підвісні LED світильники для дому та офісу?. February 3, 2022. Vision Lighting Ukraine