Де використовуються лінійні світильники?

Світлодіодні лінійні світильники – сучасне обладнання, що використовується для освітлення комерційних об’єктів. Воно виготовляється з якісних матеріалів та комплектуючих. Світильники експлуатуються тривалий час та відрізняються універсальністю. З їх допомогою забезпечується локальне освітлення та декоративне підсвічування.

Лінійні світильники: сфера застосування

Лінійні світильники – пристрої, для яких характерна строгість геометричних форм та вишуканий дизайн. Це передове обладнання, яке широко використовується на різних об’єктах. Наприклад:

  • офісні приміщення;
  • супермаркети;
  • торгові зали;
  • бізнес-центри;
  • торговельно-розважальні центри.

Світильники лінійні виготовляються у кількох кольорах: сірий, чорний, білий. До оригінального варіанту відноситься колір анодованого алюмінію. Для облаштування комерційних об’єктів підходять усі варіанти. При організації освітлення беруться до уваги особливості навколишнього оточення. Виходячи з цього, вибираються світильники певного кольору. Таким чином, створюється гармонійний інтер’єр, в якому деталі поєднуються між собою.

Лінійний світлодіодний світильник: технічні характеристики

Лінійний світлодіодний світильник ідеально підходить для організації освітлення у супермаркеті, магазині, ТРЦ. Це обумовлюється тим, що таке обладнання має вагомі переваги:

  • універсальність – світильники оснащуються різними видами розсіювачів. Класичний варіант – стандартний розсіювач Опал. Для освітленя вітрин призначені розсіювачі Batwing. Їхня особливість у тому, що промені світла падають на дві сторони. Якщо потрібно направити світло в якийсь бік, використовуються моделі із розсіювачами Wallwash;
  • легкість монтажу – світильник лінійний підвішується на певній висоті. Для такої мети використається спеціальний трос;
  • економічність – забезпечується економія електроенергії. Для власників комерційних об’єктів є важливим показником, тому що грошові витрати на комунальні послуги скорочуються;
  • тривалий термін служби – підвісний лінійний світильник експлуатується довгий час. Термін служби перевищує 40 000 годин;
  • відсутність пульсуючого ефекту – це досягається завдяки використанню якісних комплектуючих. При встановленні лінійних світильників створюються хороші умови для роботи та відпочинку, тому у співробітників магазинів і відвідувачів не виникають дискомфортні відчуття.

Лінійні LED світильники: створення систем

Лінійні LED світильники успішно використовуються для створення функціональних систем освітлення. Для облаштування комерційних об’єктів призначаються моделі з різним рівнем потужності: 20, 34, 40 та 60 W. Вибір конкретного варіанту залежить від особливостей розробленого проєкту.

Для освітлення комерційних об’єктів створюються магістральні системи будь-якої конфігурації та необмеженої довжини. Під ними мається на увазі монтаж кількох світильників у єдину конструкцію. Це оптимальний варіант для облаштування освітлення у великих господарських магазинах, гіпермаркетах. Магістральні світильники органічно вписуються в інтер’єр та доповнюють його. Вони забезпечують рівномірне освітлення та сприяють створенню затишної обстановки.

Світлодіодні лінійні світильники – один із найкращих варіантів для освітлення супермаркетів, офісів та магазинів. З їхньою допомогою освітлюється весь навколишній простір або робиться акцент на окремих деталях. Все залежить від того, які завдання ставлять перед собою інженери та дизайнери!

Де використовуються лінійні світильники?. February 2, 2022. Vision Lighting Ukraine