Zifferblatt – Освітлення магазину годинників

Киев, ТРЦ Lavina

Опис проєкту

Освітлення магазину годинників Zifferblatt

У магазині Zifferblatt ТРЦ Lavina продаються наручний годинник та аксесуари молодіжних брендів цінової категорії “middle” та “premium”. При проєктуванні освітлення в магазині важливо привернути увагу до якості товару, його кольору, фактури, деталей виконання в такому вигляді, як задумав виробник. Тому ми використовували джерела світла тільки з підвищеною передачею кольору, в яких індекс кольоровідтворювання CRI був вище 85 Ra.

При освітленні подібних магазинів можна використовувати врізні LED світильники, накладні LED світильники або LED прожектори. Для проєкту освітлення магазину Zifferblatt ми підібрали кілька конфігурацій освітлювальних приладів. Остаточний вибір упав на трековий прожектор (прожектор на шинопроводі) CONE TRL110   для заливного та акцентного освітлення зі стелі, а також на врізний світильник SQUARE ELS166R .

Освітлювальний проєкт магазину 40 кв. виконаний з використанням 12-ти метрів 1-фазної шини, 18-ти трекових прожекторів, 22-ох врізних світильників TM VisionLighting.

*в цьому розділі представлені лише деякі приклади наших робіт, але ми намагаємося оперативно оновлювати портфоліо. Якщо ви не знайшли цікавий тип магазину або приміщення, ви можете звернутися до наших проєктних менеджерів, ми зможемо вам допомогти!

Zifferblatt – Освітлення магазину годинників. February 1, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники