Under Armour – Освітлення для магазину спортивного одягу

ТРЦ Lavina Mall, Киев

Опис проєкту

Освітлення магазину спортивного одягу – Under Armour

Under Armour – популярний американський бренд, що випускає високотехнологічний та функціональний спортивний одяг та взуття. Наша компанія розробила та втілила проєкт освітлення магазина бренду у ТРЦ Lavina Mall, Київ.

На сьогоднішній день конкуренція в ритейлі дуже висока. Тому така деталь, як освітлення магазину, іноді буває вирішальним фактором для привернення уваги потенційного клієнта.

Вітрина магазину має зацікавити покупця, а торговий зал має відповідати очікуванням покупця. Добре, коли можна розглянути торгову залу ще до входу в магазин, крізь вітрину. Цікаве оформлення, якісне освітлення та достатній рівень освітленості торговельного залу буде притягувати до себе увагу та приманювати через вітрину.

У цьому проєкті освітлення спроєктоване виключно на трекових світильниках. Завдяки великій кількості джерел світла вдалося досягти високого рівня загальної освітленості та розставити акценти на товарах.

Особливості освітлення магазину спортивного одягу

  • Високий рівень освітленості асоціюється у людини з активною фазою дня, що добре підходить для спортивних та туристичних магазинів;
  • Джерела світла з підвищеною передачею кольору (CRI вище 80 Ra) добре підкреслюють якість матеріалів, фактуру і колір моделей;
  • Для драматичного ефекту слід реалізувати висвітлення на акцентних джерелах світла;

Трекові світильники для освітлення магазину спортивного одягу – Under Armour

Для освітлення магазину використовувалися трекові світильники SHOOTER TRL150 потужністю 35W.

Врізні світильники для освітлення магазину спортивного одягу

Для освітлення вхідної зони магазину використовувалися врізні світильники SQUARE ELS166Rx2 потужністю 70W.

Under Armour – Освітлення для магазину спортивного одягу. February 4, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники