УКРБУД – Освітлення для офісу

Киев

Опис проєкту

Наша компанія втілила в життя проєкт освітлення для офісу компанії «УКРБУД», давайте на прикладі цього офісу розбиратимемося яким має бути офісне освітлення

Офісне освітлення

У наш час люди проводять на роботі дуже багато часу, приблизно третину всього свого життя. Приблизно шістнадцять-сімнадцять тижнів трудового часу припадає на зиму та осінь, у ці пори року необхідність штучного освітлення істотно збільшується. Для того, щоб не псувався зір, і робота йшла продуктивно в офісі має бути максимально якісне освітлення. На цьому не слід заощаджувати, тому що від цього залежить якість роботи працівників офісу.

Яким має бути офісне освітлення?

  • З естетичного погляду офісні джерела світла повинні підходити під інтер’єр об’єкта і не виділяються на тлі всієї стилістики приміщення.
  • Для того, щоб не втомлювалися очі при роботі, офісні світильники повинні створювати тільки м’які тіні. Щоб не порушувати тривимірне сприйняття об’єктів.
  • Офісне світло має бути максимально відповідним денному світлу. Якщо в офісі є вікна джерела світла необхідно розташовувати паралельно їм, щоб природне світло збігалося зі штучним. Якщо столи стоять парами, то обов’язковою складовою мають бути додаткові настільні джерела світла.
  • Завдяки світильникам, у різних зонах офісу можна створити різну обстановку. Ключовим фактором у створенні обстановки є рівень освітленості та колірна температура. Для ділової та офіційної частини офісу часто використовують трохи холодне світло, при розрядній обстановці використовую тепле основне світло та підсвічування стін.

Проєкт освітлення для офісу

Наші проєктувальники, створюючи проєкт освітлення, намагаються підкреслити функціональну та стильну сторони вашого приміщення. Щоб вашим співробітникам було комфортно, ми максимально приділяємо увагу:

  • кольоровідтворювання світильників;
  • розподілу освітленості;
  • рівню яскравості та температурним характеристикам освітлення.

Офісне світло має максимально відповідати природному освітленню за такими показниками: кольору, температура світла і рівень освітленості робочої зони.

У проєкті «УКРБУД» ми використали:

УКРБУД – Освітлення для офісу. February 2, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники