Сирне Королівство – Освітлення для сирного магазину

Опис проєкту

Освітлення для продуктового магазину

Сирне Королівство – мережа спеціалізованих сирних магазинів європейського формату із затишною домашньою атмосферою та можливістю спробувати все, що представлено в магазинах. Наша компанія зробила проєкт освітлення та монтаж світильників для одного з магазинів цієї мережі.

Колірна температура для освітлення продуктових магазинів

Тепле світло 2500К – 3000К відмінно підходить для освітлення сирних та хлібобулочних виробів. Продукти матимуть насичений колір, начебто щойно з печі та пробуджуватимуть апетит. Тепла колірна температура асоціюється із сонячним світлом і надає простору відчуття тепла та затишку.

Для підсвічування вітрин із м’ясною продукцією використовують джерела світла з м’ясним чіпом. Такий чіп має рожевий відтінок, що добре наголошує на свіжості м’ясних продуктів. Не варто використовувати цей вид чіпів для ковбасних виробів, занадто рожеве світло надасть неприродного кольору і асоціюватиметься з неякісними продуктами і відлякає покупців.

Холодне біле світло 5000К – 6000К використовують для освітлення замороженої та молочної продукції. Холодна колірна температура наголошує на свіжості молочних продуктів. Занадто тепле світло надає замороженим продуктам зіпсований вигляд, а занадто холодне світло призводить до того, що вони здаються перемороженими.

Накладні та трекові світильники для освітлення продуктового магазину – Сирне Королівство

У цьому магазині використовується два типи світильників – трекові світильники PRIAGO TRL90/18W (2700K) та накладні світильники OPUS ROUND MTR136/35W (4000K).

Прилавки з сиром освітлені лише трековими світильниками з теплою температурою кольору. Такий спосіб освітлення створює домашню атмосферу в магазині та наголошує на ексклюзивності товарів.

Зона з алкогольною продукцією підсвічена накладними світильниками з нейтральною колірною температурою, для запобігання відблиску від пляшок.

Сирне Королівство – Освітлення для сирного магазину. February 2, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники