Cappuccino – Освітлення студії інтер’єру та меблів

Киев

Опис проєкту

Студія Cappuccino розробляє дизайн інтер’єрів та виготовляє корпусні меблі для дому. Основна спеціалізація компанії – виготовлення кухонь. Візіон Лайтінг Україна брала участь у висвітленні київського шоу руму компанії.

Меблевий магазин потребує використання професійного торгового освітлення. Шоу рум дизайнерських меблів, по суті, теж є магазином, якому треба реалізувати загальне освітлення торгового залу, акцентно висвітлити вітрини та виставкові зразки меблів.

Цілі та завдання при освітленні меблевого шоу руму:

  • Зонування торгової зали
  • Створення комфортної та затишної атмосфери, яка асоціюється з гарними меблями
  • Акцентне освітлення виставкових зразків
  • Підкреслити колір, фактуру та якість матеріалів меблів

З функціонального погляду освітленість у меблевому шоу румі має бути не менше 250 люксів. Такий рівень освітленості достатній для тривалого комфортного перебування у приміщенні як продавців, так і покупців. Для створення загального заливного освітлення в торговому залі добре підходять потужні накладні або врізні світильники, які легко монтуються в підвісні стелі типу армстронг і грильято.

Для створення атмосфери затишку в меблевому магазині необхідно використовувати акцентні світильники спрямованого світла. Світлодіодні прожектори на шинопроводі (трекова система) незамінні у разі, коли треба виділити виставковий зразок, наголосити на інтер’єрі або створити драматичну атмосферу. За відсутності акцентів у світловому дизайні, торговий зал і виставкові зразки здаються нудними, нецікавими.

При виборі освітлювальних приладів для освітлення меблевого магазину або шоу руму треба брати до уваги частоту виставкових зразків. Якщо набір меблів в шоу-румі постійно змінюється, слід віддати перевагу трековим системам освітлення або врізним світильникам з поворотними (карданними) лампами. Такі світильники можуть змінювати спрямованість світлового потоку, що дозволяє переставляти виставкові екземпляри без ремонту стельових конструкцій.

При продажі корпусних меблів важливим фактором є фактура поверхонь та колір. Важливо звернути увагу покупців на якість оздоблювальних матеріалів. Для точної передачі кольору і фактури виставкових зразків необхідно використовувати джерела світла з підвищеним індексом кольору CRI, наприклад світлодіодний прожектор BAND не спотворює природні кольори і володіє потужним світловим потоком.

Для створення затишної атмосфери в меблевому салоні рекомендується використовувати теплу колірну температуру (2700К-3500К), яка асоціюється у покупців із домашнім умиротворенням. При підсвічуванні кухонних гарнітурів краще використовувати нейтральну колірну температуру, яка найбільше підходить для продуктів харчування та робочих поверхонь.

ТОП – 3 типові помилки при освітленні:

1. Недостатній рівень загальної освітленості (середня освітленість зали менше 200 люксів)

2. Ігнорування акцентного висвітлення виставкових зразків

3. Висвітлення неякісними джерелами світла з поганим перенесенням кольорів

Для освітлення студії інтер’єру Cappuccino використовувався трековий прожектор TURNL

Цей светлодіодний прожектор не мерехтить, не боїться перепадів напруги, має потужність 30W, видає не менше 2850 lm світлового потоку, має підвищену передачу кольору (CRI не нижче 82 Ra) і гарантією 36 місяців.

Cappuccino – Освітлення студії інтер’єру та меблів. February 4, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники