Springfield – Освітлення магазину молодіжного одягу

Киев, ТРЦ Lavina

Опис проєкту

Освітлення магазину Springfield трековими LED прожекторами

Springfield – це бренд чоловічого та жіночого міського одягу, магазини якого зустрічаються по всьому світу. Компанія займається ритейлом вже більше 30 років і розвиває мережу власних та франчайзингових магазинів. Працювати з такими клієнтами просто, вони розбираються в дизайні торгових площ і, природно, окремо звертають увагу на освітлення для магазину одягу. Тому такі клієнти завжди чітко уявляють яке освітлення з якими фотометричними показниками їм необхідне.

Ми вже розповідали наскільки важливо вибрати відповідну модель освітлення для свого магазину, враховуючи переваги цільової аудиторії та позиціонування товару.

При освітленні магазину головною вимогою було витримати корпоративні норми якості. Для цього необхідно було використовувати нейтральне біле світло для акцентного освітлення з високим індексом кольору.

Для освітлення магазину використовувався трековий прожектор TECHNIK TRL100

Переваги цієї моделі LED світильника:

  • джерело світла COB CREE з підвищеним рівнем кольору 93 Ra
  • потужність 30W, світловий потік щонайменше 2850 lm
  • гарантія 3 роки

Для магазину Springfield ми підібрали TECHNIK TRL100 в чорному кольорі корпусу, з кутом променя світла в 15 градусів і в нейтральній колірній температурі 4000 K. Цікаво підійшли до монтажу трекових світильників. По периметру торгового залу підвісили П-подібний профіль з 1-фазним терком (шинопроводом) всередині, на який вже і встановили світлодіодні прожектори.

На фото представлений один з київських магазинів Springfield в ТРЦ Піраміда

Springfield – Освітлення магазину молодіжного одягу. February 1, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники