FAHRENHEIT – Освітлення спортивного магазину

Киев, ТРЦ Арт Молл

Опис проєкту

Освітлення спортивного чи туристичного магазину

Компанія FAHRENHEIT є українським виробником спортивного та туристичного одягу з високотехнологічних матеріалів. Наша компанія займалася освітленням для шоу руму FAHRENHEIT, що знаходиться в ТРЦ Арт-Молл, Київ.

Освітлення спортивного чи туристичного магазину має свої особливості. Освітлення в магазині необхідне не тільки для підсвічування вітрин та проходів, скільки для створення атмосфери та враження. Дослідження в нейромаркетингу свідчать про те, що покупець приходить у торговий центр за позитивними емоціями, а не безпосередньо за придбанням штанів чи куртки. Магазини вже змагаються за враження споживачів. Значить вже від магазинів залежить, де споживач зробить покупку – у магазині одягу, у магазині годинника або на фуд-корті. Для створення атмосфери в магазині необхідно приділити ретельну увагу при проєктуванні інтер’єру, підборі торгового обладнання, виборі товарного асортименту та, найголовніше, реалізації освітлення. Освітлення – це найважливіша частина атмосфери будь-якого торгового залу.

Ми розповімо, на що слід звернути увагу і чого слід уникати при проєктуванні освітлення для спортивного (туристичного) магазину.

Слід звернути увагу на освітлення магазину спортивного одягу:

  • Динамічна атмосфера магазину складається за колірної температури 4000К і вище
  • Високий рівень освітленості асоціюються з активною фазою дня, що добре підходить для спортивних та туристичних товарів
  • Джерела світла з підвищеною передачею кольору (CRI вище 80 Ra) добре підкреслюють якість матеріалів, фактуру і колір моделей
  • Для драматичного ефекту слід реалізувати освітлення на акцентних джерелах світла

Освітлення спортивного магазину – помилки:

  • Недостатній рівень загальної освітленості у торговому залі
  • Відмова від акцентного освітлення вітрин
  • Джерела світла з теплою колірною температурою, які не підходять для динамічної атмосфери
  • Використання неякісних освітлювальних приладів, що спотворюють кольори та вид товарів

При освітленні шоу руму FAHRENHEIT використовувався трековий прожектор SHELF

Освітлення в шоу-румі реалізовано за допомогою 1-фазної трекової системи та прожекторів серії SHELF потужністю 40W. Такий прожектор оздобленй якісним джерелом світла CREE CXA 2530, потужність світлового потоку на рівні 4700 lm, підвищене кольровідтворювання CRI не нижче 82Ra, алюмінієвий корпус та гарантія 36 місяців.

FAHRENHEIT – Освітлення спортивного магазину. February 2, 2022. Vision Lighting Ukraine

Використані серії та світильники