Установка ПЗВ та автоматів

Електрика є небезпечною для людини. Тому при облаштуванні інженерних мереж виконується монтаж автоматичного вимикача та ПЗВ. Таке завдання фахівці компанії «Візіон Лайтінг Україна» приділяють особливу увагу. Вони проводять всі необхідні процеси і на завершальному етапі перевіряють працездатність ПЗВ та автоматів. Це запорука те, що у майбутньому не виникнуть ситуації небезпечні життя людей.

Установка ПЗВ

Пристрій захисного відключення – комутаційний апарат механічного типу, що виконує значущу функцію. Його призначення полягає у відключенні навантаження у особливих випадках. Під ними мається на увазі збільшення значення диференціального струму до певної позначки. Після установки автоматів усувається можливість ураження струмом людей при дотику до корпусу електрообладнання, яке опинилося під підвищеною напругою.

Установка ПЗВ – робота, яку потрібно довіряти професіоналам. Наші фахівці мають знання у сфері облаштування електропроводки. Звичайній людині важко розібратися у всіх тонкощах та вивчити схеми підключення комутаційних апаратів. Тому при виникненні необхідності встановлення пристроїв захисного відключення в магазинах, салонах краси, ТРЦ рекомендуємо звернутися до нас. Ми реалізуємо звичайні завдання та проєкти підвищеної складності. При необхідності виконується заміна ПЗВ та встановлення нових механічних комутаційних апаратів. На завершальному етапі компанія «Візіон Лайтінг Україна» надає гарантію.

Підключення автомату

Правильне встановлення так званих електричних запобіжників – надійний спосіб захисту від короткого замикання та пожежі. У супермаркетах, нічних клубах, офісних центрах розміщується різноманітне електричне обладнання. За його використання існує ризик виникнення небезпечних ситуацій. Для його мінімізації виконується встановлення автоматичного вимикача. При цьому фахівці керуються своїм досвідом та знаннями.

Підключення автомата на комерційному чи інфраструктурному об’єкті – комплексне завдання, яке проводиться кілька етапів. Спочатку оцінюється навантаження на об’єкті та підбирається відповідний вид пристрою. Також використовується щиток для автоматів. Під час монтажу автоматичних вимикачів застосовується сполучна шина. Це зручний та безпечний метод з’єднання груп автоматичних вимикачів. Гребінка складається із мідної пластини, яка не підтримує горіння. За допомогою такої шини виконується з’єднання автоматів у щитку. У цьому використовується пластина певного виду. Вона може бути одно-, дво-, три-, чотириполюсний.

Схема підключення ПЗВ

Для зниження ризиків до мінімальних показників наші фахівці грамотно облаштовують інженерні мережі. На початковому етапі розробляється та продумується схема підключення ПЗВ. Потім проводяться роботи із встановлення захисних пристроїв. До важливого етапу належить перевірка працездатності ПЗВ. Такий процес може виконуватись декількома способами. Наприклад, за допомогою контрольної лампи або спеціального тестера. Ще можна натиснути кнопку «Т», розміщену на передній панелі пристрою. При здійсненні такої дії проводиться імітація витоку струму та моментально спрацьовує захист.

Спеціалісти нашої компанії надають послуги “під ключ”. Вони проводять заміну автоматів та ПЗВ, а також виконують монтажні роботи. Наші фахівці розбираються у питанні встановлення автоматів та механічних комутаційних апаратів. Це гарантія, що на об’єктах створюються безпечні умови.

Установка ПЗВ та автоматів. February 3, 2022. Vision Lighting Ukraine