Електромонтажні роботи в магазинах та офісах

Монтаж електропроводки – важливий етап, без якого не обійтися. Його мають виконувати кваліфіковані спеціалісти. Тоді гарантується гарний результат та виключаються помилки.

Електромонтаж в офісах, ТРЦ, магазинах

Електромонтажні роботи – комплексний процес, під яким мається на увазі облаштування проводки, встановлення розеток та вимикачів, підключення електрообладнання. Він вимагає дотримання техніки безпеки. Похибки тут не допускаються, тому що йдеться про небезпеку для життя людей.

У чому особливості проведення електромонтажних робіт у супермаркетах, бутіках, бізнес-центрах? Під час розробки документації враховуються всі моменти. Це рівень освітленості приміщень та колірна температура, зручність та практичність. Також до ключових аспектів належить енергозбереження. Тому під час облаштування електропроводки використовуються сучасні торгові світильники.

Електромонтажні роботи: огляд основних етапів

Монтаж електропроводки виконується за чіткою схемою. До головних етапів роботи належить:

  • виїзд на об’єкт – фахівці компанії «Візіон Лайтінг Україна» ознайомлюються з об’єктом, з’ясовують побажання замовника та проводять необхідні виміри;
  • складання проєкту – документація розробляється виходячи з раніше отриманої інформації. Це відповідальний процес. Його виконують фахівці, які мають достатній досвід і знання;
  • складання кошторису – після завершення такого процесу клієнт знає, скільки грошей необхідно на реалізацію проєкту та на оплату наших послуг;
  • визначення термінів – при цьому враховуються обсяги робіт та побажання клієнта. Ми ніколи не підбиваємо замовників та дотримуємось термінів, зазначених у договорі;
  • Монтаж електропроводки – значний етап, під час якого виконуються різні процеси. До них відноситься штроблення стін, установка ПЗВ, монтаж розеток та вимикачів. Усі процеси виконуються професійно та з дотриманням встановлених норм;
  • пусконалагоджувальні роботи – проводяться тести, на підставі яких робляться висновки щодо надійності електропроводки. На такому етапі підтверджується правильність функціонування системи та обладнання, підключеного до електричної мережі.
  • здавання об’єкта – замовник все оглядає та приймає об’єкт.

За потреби виконується ще один процес. Це демонтаж електропроводки. Мається на увазі усунення старих дротів, розеток та інших елементів. Після завершення такої роботи майстри приступають до монтажу електропроводки.

Від чого залежать ціни на електромонтажні роботи?

Якщо Вас цікавить електромонтаж в офісі, торгово-розважальному центрі, супермаркеті або магазині, зверніться до компанії «Візіон Лайтінг Україна». Ми надаємо повний спектр послуг та надаємо гарантії на роботу. Розцінки на електромонтажні роботи залежать від складності поставленого завдання та особливостей об’єкта. У всіх випадках наші спеціалісти відповідально підходять до справи. Вони облаштують електропроводку на підставі розробленої проектної документації та суворо дотримуються стандартів. Це запорука отримання найкращого результату.

При співпраці з нами Ви заощадите гроші. Чому? Тому що ми купуємо необхідні матеріали за вигідними оптовими цінами. У розпорядженні наших майстрів є професійні інструменти та висотне обладнання. Таким чином, вартість наших послуг істотно знижується. Клієнти це цінують і рекомендують нашу компанію друзям, бізнес-партнерам.

Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок! Ми розробимо документацію та складемо кошторис. На підставі цих документів будуть проводитись роботи на об’єкті.

Електромонтажні роботи в магазинах та офісах. February 2, 2022. Vision Lighting Ukraine