Освітлення супермаркетів на лінійних світильниках

При організації освітлення у продуктовому магазині акцентується увага на двох моментах. Перший – за допомогою світильників повинні підкреслюватися сильні сторони товару. Другий – освітлення має мотивувати відвідувачів до здійснення покупок у супермаркеті. За допомогою яких світильників можна вирішити ці дві задачі? Йдеться про лінійні світлодіодні світильники. Це сучасні пристрої, що відповідають стандартам, та добре вписались в освітлення супермаркетів.

Лінійні світильники для супермаркетів

У сфері освітлення вибір джерел світла є важливим питанням. Якщо освітлення погане та зовнішній вигляд продуктів не приваблює покупців, бізнес згасає, а доходи знижуються. Тому розробки системи освітлення віддається перевагу сучасним рішенням. До них належать лінійні світильники. Це оптимальний варіант для супермаркетів, в якому поєднується надійність, вишуканий дизайн та вдосконалена конструкція.

Магістральні світильники

Магістральні світильники – системи, що складаються з різної кількості пристроїв. Вони формуються, з особливостей продуктового магазину. З лінійних світильників створюються системи будь-якої конфігурації. Окремі елементи з’єднуються між собою та утворюють функціональну конструкцію. З її допомогою в супермаркеті забезпечується якісне та рівномірне освітлення великих площ. При цьому ніщо не псує інтер’єр, оскільки світильники відрізняються мінімалістичним дизайном.

Линейные светильники, из которых создается магистраль любой длины, наилучшим образом подходят для супермаркетов. Почему? Рассмотрим главные преимущества:

  • зручність монтажу – магістральні світильники підвішуються на певній висоті. Для цього використовується міцний та зносостійкий трос;
  • відсутність обмежень – лінійні світлодіодні світильники незамінні при облаштуванні невеликих продуктових магазинів та величезних супермаркетів;
  • довговічність – світлові прилади використовуються за призначенням тривалий час. Вони відрізняються стійкістю до негативних зовнішніх факторів;
  • універсальність – світильники лінійного типу можуть комплектуватися з іншими пристроями;
  • різноманітність моделей – світильники представлені декількома варіантами: 20, 34, 40, 60W. Це стосується і кольорів. Для організації освітлення у супермаркеті застосовуються моделі різного кольору. Наприклад, анодований алюміній, чорний.

Освітлення для магазину продуктів: яким воно має бути?

Освітлення для магазину продуктів має бути якісним та ефективним. З його допомогою вирішується кілька першочергових завдань. Це привернення уваги відвідувачів супермаркету до продуктів харчування та створення затишної обстановки у магазині. Лінійні світлодіодні світильники чудово справляються з такими завданнями. Для освітлення навколишнього простору вони оснащуються двома видами світлорозсіювачів:

  • Wallwash – технічні пристрої, призначені для повноцінного освітлення полиць з продуктами харчування;
  • Batwing – розсіювачі, спеціально розроблені для освітлення торгових рядів у продуктових магазинах. Їхня відмінність від попереднього варіанту в тому, що стелажі освітлюються по обидва боки.

Освітлення продуктових магазинів

Освітлення продуктових магазинів на лінійних світильниках – правильне рішення, яке не має недоліків. За допомогою сучасних пристроїв вигідно наголошуються на перевагах товару: свіжість продуктів, привабливий зовнішній вигляд. Також забезпечуються комфортабельні умови для покупців. Тому відвідувачі із задоволенням ходять по супермаркету, розглядають вітрини та здійснюють покупки.

Освітлення супермаркетів на лінійних світильниках. February 3, 2022. Vision Lighting Ukraine