Освітлення дизайнерських інтер’єрів

 Дизайнерські інтер’єри – це широке поняття для опису житлових приміщень, квартир та будинків, робочих кабінетів та виставкових галерей.

Дизайнерські інтер’єри відрізняються від звичайних витриманої стилістикою та використання преміальних оздоблювальних матеріалів та джерел світла.

Для гарного інтер’єру досить хороших підлог, якісних вікон та правильної схеми освітлення. Наша компанія допоможе підібрати освітлення для вашого дизайнерського інтер’єру

Освещение дизайнерских интерьеров

Освітлення квартир та будинків

Hоботf над інтер’єром квартири або будинку врахувує деякі фактори. Наприклад люди житимуть у цьому просторі, а отже, їм має бути комфортно. Навіть найекстравагантніші та найцікавіші сценарії освітлення не повинні дратувати мешканців.

Освітлення у житловому інтер’єрі має вирішувати функціональні завдання:

  • на кухні слід освітлити робочі поверхні, щоб приготування їжі приносило задоволення
  • у вітальні можна обійтися без стельових яскравих люстр. Використовувати приглушені сценарії освітлення з бічними джерелами світла
  • в спальні бажано використовувати м’яке тепле світло середніх та малопотужних джерел світла.
  • туалети та ванна повинні бути залиті білим нейтральним світлом для зручності експлуатації, а самі світильники повинні бути захищені від попадання вологи.
  • декор, прикраси, картини та вази вдало виглядають в акцентному світлі прожекторів

Для розробки проєкта освітлення  та дизайн інтер’єру квартири слід звертатися до професіоналів. Дизайнери по світу або дизайнери інтер’єрів зможуть розробити сценарії освітлення, з якими житловий простір набуде свого стилю, а займатися побутовими турботами стане простіше.

Для кухні та санвузлів ми рекомендуємо використовувати світильники з пилом та вологозахистом. Температура кольору повинна бути нейтральною, джерела світла повинні комплектуватися LED чіпами з кольором не нижче 80 Ra.

Для віталень та спалень можна використовувати малопотужні врізні споти, даунлайти або накладні світильники. Рекомендована потужність однієї точки світла до 12 W

Декоративні елементи в інтер’єрі слід освітлювати трековими прожекторами з вузькими променями світла.

Перевага надається джерелам світла з глибоко посадженими в корпус LED-чіпами, це зменшує рівень засліплення джерелом світла. Мерехтіння домашніх освітлювальних приладів не повинно перевищувати 5%.

Освітлення дизайнерських інтер’єрів. February 2, 2022. Vision Lighting Ukraine