Як виконується прокладання кабелю?

Монтаж силового кабелю – робота, яка проводиться на підставі норм безпеки. Вартість прокладання кабелю в гофрі, кабель-каналі, сталевій трубі розраховується в індивідуальному порядку. Для цього розробляється кошторис. У документації вказується вартість послуг.

Прокладка кабелю

Прокладання кабелю здійснюється із застосуванням сталевих труб, гофри, кабель-каналів. Вибір конкретних матеріалів залежить від кількох факторів. Це умови експлуатації приміщення, місце прокладання проводів та переваги клієнта. Наприклад, у приміщеннях з підвищеною вологістю (лазні, підвали) для прокладання кабелю використовуються сталеві труби. Вони захищають дроти від механічних пошкоджень та від згубного впливу вологи. Труби укладаються двома способами. У першому випадку труби монтуються в штроби або підлогу. У другому випадку сталеві вироби кріпляться до стіни за допомогою хомутів або скоб. Щоб усередині не накопичувався конденсат, труби монтуються із невеликим ухилом.

Якщо Вас цікавить прокладання кабелю, ціна не видасться завищеною. Оплата послуг здійснюється перед початком робіт. Якщо передбачається заміна кабелю, це враховується. Ми купуємо витратні матеріали за вигідною ціною. Тому укладання електрокабелю коштує недорого.

Монтаж кабелю

Монтаж кабелю в гофрі, ціна якого доступна – затребувана послуга. Під нею мається на увазі використання гофрованої труби із пластику або з металу. Самозатухаюча гофротруба додатково захищає дроти від пошкоджень і застосовується як ізолятор. У разі її використання мінімізуються ризики виникнення пожежі при короткому замиканні.

Монтаж кабелю в гофрованих трубах буває відкритим та закритим. Полівінілхлоридні труби підходять лише для внутрішніх робіт. Вони виготовляються з матеріалу, чутливого до сонячних променів та різких перепадів температур. Прокладання проводів у гофрованій трубі виконують дві людини. Спочатку з трубки потрібно витягнути шматочок дроту. Він простягається в отвір, попередньо зроблений в обмотці кабелю. На наступному етапі гофротруба вирівнюється. Одна людина тримає трубу, а друга простягає дріт і витягає дріт. На завершальному етапі кабель кріпиться до трубки ізолентою.

При проведені монтажних рабіт гофротруба кріпиться до поверхні за допомогою кліпсу. Це оптимальний варіант для прокладання кабелю в гіпсокартонній перегородці, у підвісній конструкції.

Проводка кабель-канала – еще один метод прокладки проводов. Имеется в виду использование монтажного короба из пластика, стали, алюминия. При прокладке силового кабеля внутри кабель-канала обеспечивается эстетичный внешний вид электропроводки. Также увеличивается пожаробезопасность.

Кабель-канали найчастіше бувають білими. Також можливе придбання електротехнічних коробів, що імітують натуральну деревину. Монтаж дроту в кабель-каналі нескладний. Він складається з кількох етапів:

  • з електротехнічного короба знімається кришка;
  • виріб кріпиться до поверхні за допомогою дюбелів;
  • у канал укладається провід;
  • на короб встановлюється кришка.

Прокладання кабелю в штробі – найпоширеніший метод проведення монтажних робіт. Під ним мається на увазі укладання проводів у канавці, зробленій у бетоні, в цеглині. Під час проведення робіт застосовується болгарка чи перфоратор. Після завершення робіт канавки закладаються штукатурним розчином.

Вартість прокладання кабелю залежить від обсягу та складності робіт. Зателефонуйте нам та замовте розробку проекту! Ми здійснимо монтаж кабелю за розумною ціною.

Як виконується прокладання кабелю?. February 3, 2022. Vision Lighting Ukraine